reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasze podwójne wózki

Gandzia jak fajnie ja też wrocław :-)

co do wózka do mnie jeszcze nie dociera muszę w końcu się zabrać za rozglądanie
 
reklama
Gandzia coś chyba nie tak z twoim adresem mailowym?czy nie?odrzuca mi wysłanie do ciebie wiadomosci.chciałam pare fotek wozka z opisem i ceną.w czerwcu bede potrzebowac,wiec juz sie rozgladam.przeslij jak mozesz na: madzia_puch@tlen.pl

 
czesc dziewczyny:)
fajnie spotkac kogos z Wrocławia:) madzi przeslę fotki w weekend, bo mąż wyjechał i trochę ciężko samej z dwójką w fotografa się bawić:) p.s. z jakich okolic jestescie? ja zielinskiego
 
Witam dziewczyny, czy ktoras z Was latala samolotem z wozkiem phil and teds vibe? Na jesien planujemy podroz samolotem z dwojka dzieci, corcia 2 lata i 3 miesiace i synek 5 miesiecy. Czy mialyscie problemy z tym dodatkowym siedziskiem? Czy moge nadac wozek skladajacy sie z dwoch czesci? Pozdrawiam.
 
Oj dziewczyny.. przyznam, że miałyście rację.
Upierałam się na wózek 'jeden obok drugiego'. wczoraj byłam w sklepie oglądać..
AAAAAAAALE landary! :D
Nie ma mowy, że taki kupię, no i te siedziska jakieś ciasnawe. Patrzyłam na ten co polecacie PP z kierownicą.. ale dla mnie za mała oś skrętu no i po złożeniu mega duży(te wszystkie elementy razem). A ja niestety mam w jednym samochodzie bardzo ograniczony bagażnik. Ale już wybrałam KEES tandem deluxe. Babka w sklepie mówi, że najrozsądniej - przystępna cena, i bardzo mały po złożeniu (nic się nie demontuje). W każdym razie, faktycznie.. sensowniej jeden za drugim - ponoć tym bardziej, jeśli to nie są bliźniaki, a moja i tak zaraz będzie dreptać sama;).
 
mucha_nie_siada, to prawda, ze PP po złożeniu mały nie jest... ale z tym skrętem to się nie zgodzę - owszem skręca się niekonwencjonalnie, ale bardzo wygodnie! jak widziałam jak dziewczyny muszą skręcać wózkami podwójnymi (nieważne czy jeden za drugim czy obok siebie), ile muszą wkłądac to siły, to szczerze współczułam... PP skręca się jedną ręką i naprawdę z lekkością

co do wózeczka, który wybrałaś - też go oglądałam i podobał mi się, ale właśnie skręcanie takim wózkiem to tragedia! trzeba włożyć bardzo dużo siły, aby wykonać skręt
 
wózek to najwiekszy problem i zagwozdka, i nie ważne czy "obok siebi" czy "jeden po drugim" jak dla mnie to ich wielkości zawsze są przerażające
zresztą nie wyobrażam sonie jak wy dajecie radę nimi bo ja mam kilka blokad:
1. sama bez windy nie wniosę/zniosę takiego wózka z 2 piętra
2. na korytarzu nie mam możliwości zostawić
3. co prawda przy wyjściu do garażu jest "wózkownia" ale w takim "wąskim gardle" że x-landerem mieszczę się na styk - "obok siebie" nie zmieściłby się w drzwiach a "jeden za drugim" nie zmieściłby się długościowo w przedsionku pomiędzy garażem a wózkarnią
4. nie zmieściłyby mi się do samochodu bo co prawda bagażnik mam duży ale wąskie wejście do niego i nawet x-landera muszę zdemontować przed włożeniem a mieszkamy tak na obrzeżach miasta że bez samochodu nie da rady
5. mogę wymieniać tak bez końca ale nie ma to sensu bo muszę i tak mieć jakiś transport dla dwójeczki :sorry:
grzebałam grzebałam i znalazłam takie coś czy któraś używała może?..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: Phil&Teds EXPLORER 2011 dla dwójki dzieci z fotelikiem BEBE HS
bylismy już ogladać na żywo i jestem coraz bardziej przekonana tym bardziej że można też do niego dokupić typową gondolę i wtedy montuje się ją zamiast siedziska głównego i te dodatkowe od dołu, generalnie jak pierwszy raz go zobaczyłam to szału nie zrobił ale czym dłużej obserwowałam i po ostatniej prezentacji w sklepie jestem na TAK ale chciałabym sie dowiedzieć czy któś próbował i jak wrażenia? zastanawiamy się nad modelem Dash lub vibe, różnice są niewielkie głównie w sposobie montowania dodatkowych elementów i składania, wszystko niby fajnie ale cena w pełnego kompletu to masakra :-/
co myślicie o nim?
 
maks_olo, śmigałam po sklepie zarówno PP jak i KEES i chyba ABC design(jeśli nie pomyliłam). I PP to dla mnie istna tragedia bez dzieci nawet, oś skrętu mała, więc w miejscu kręcić się nie da, a przy tym jest długi- nieźle musiałam się namęczyć żeby nim wymanewrować z powrotem na miejsce. A tamte dwa skręcało się szybko i w miejscu (skrętne koła). Nie wiem, czy to ma wpływ przy 'obciążeniu' dziećmi, ale nie wydaje mi się, żeby było jakoś znaczące.
No i wielkość PP naprawdę pozostawia wiele do życzenia(po złożeniu przede wszystkim) - i choćby z tego powodu odpada. A KEES jest 'nierozmontowywalny' więc jest mały po złożeniu. I połowę tańszy:)

Ale rozumiem, że możesz być fanką PP, to w sumie nawet b. dobrze, bo znaczy, że jesteś w 100% zadowolona ze swojego wyboru.
 
reklama
u mnie kess odpadł z tego tytuły ze jak wsadziłąm Filipa( jest bardzo drobny) to głowe miał doslownie w budce, oparcie do karku ;/ moje dziecko spi na spacerze inie chce mu skrzywic kregosłupa,

PP po sklepie tez nie umiaąłm ujechac ale na ulicach to jest cos innego,łatwo przyjemnie i bez wysilku :):)

nie zamieniłambym go dlaniczego innego chocby z tego powpdu ze my robimy mase kilometrów wozkiem i z pojedynczym byłam bardziej wykonczona niz z podwojnym taka prawda :)
dokładnie! Maksowi w większości wózków wystawała głowa ponad oparcie:wściekła/y: a on zawsze spał na spacerach, więc PP był super, bo oparcie jest naprawdę długie. Niestety do dziś widzę, jak mamy, babcie jeżdżą z dziećmi w wózkach, a im głowa o budkę haczy :wściekła/y:
pierwsze 2 spacery musiałam się wprawić z prowadzeniem wózka i nie było dla mnie żadnym problemem jazda po sklepie... co prawda chodziliśmy tylko po hipermarketach, bo wszystkie sklepiki osiedlowe mają schody :-p
z ostatnim zdaniem zgodzę się w 10000% ;-)


maks_olo, śmigałam po sklepie zarówno PP jak i KEES i chyba ABC design(jeśli nie pomyliłam). I PP to dla mnie istna tragedia bez dzieci nawet, oś skrętu mała, więc w miejscu kręcić się nie da, a przy tym jest długi- nieźle musiałam się namęczyć żeby nim wymanewrować z powrotem na miejsce. A tamte dwa skręcało się szybko i w miejscu (skrętne koła). Nie wiem, czy to ma wpływ przy 'obciążeniu' dziećmi, ale nie wydaje mi się, żeby było jakoś znaczące.
No i wielkość PP naprawdę pozostawia wiele do życzenia(po złożeniu przede wszystkim) - i choćby z tego powodu odpada. A KEES jest 'nierozmontowywalny' więc jest mały po złożeniu. I połowę tańszy:)
Co do osi skrętu - można się spokojnie do tego przyzwyczaić ;-)
Co do pogrubionego zdania - jest to bardzo znaczące... jak widziałam dziewczynę mojej postury, która próbowała ruszyć i przy tym skręcić podwójnym wózkiem graco z obrotowymi kołami, to spociłam się razem z nią :-p
Co do rozmiarów, to prawda, ze po złożeniu jest duży, ale myśmy mieli forda mondeo combi i nie było to dla nas problemem
Co do ceny - faktycznie spora, ale to były najlepiej wydane pieniądze :tak:

Boże, rozreklamowałam się, jakbym sprzedawała te wózki :-D

grzebałam grzebałam i znalazłam takie coś czy któraś używała może?..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: Phil&Teds EXPLORER 2011 dla dwójki dzieci z fotelikiem BEBE HS
bylismy już ogladać na żywo i jestem coraz bardziej przekonana tym bardziej że można też do niego dokupić typową gondolę i wtedy montuje się ją zamiast siedziska głównego i te dodatkowe od dołu, generalnie jak pierwszy raz go zobaczyłam to szału nie zrobił ale czym dłużej obserwowałam i po ostatniej prezentacji w sklepie jestem na TAK ale chciałabym sie dowiedzieć czy któś próbował i jak wrażenia? zastanawiamy się nad modelem Dash lub vibe, różnice są niewielkie głównie w sposobie montowania dodatkowych elementów i składania, wszystko niby fajnie ale cena w pełnego kompletu to masakra :-/
co myślicie o nim?
chciałam całkiem niedawno kupić używany taki wózeczek, ale Mąż mnie powstrzymał ;-) ogólnie fajny jest, ale...
to zdjęcie z dzieciakami jest zmontowane. Pani od której chciałam kupić wózek przesłała mi fotki i dzieciaczki mają tam bardzo ciasno, to znaczy moi byli i są sporymi facetami ;-) na mieście też widziałam babeczkę, to dziecko u góry wystawało z głową ponad oparcie i w ogóle wyglądało jakby miało wylecieć
Gdy pchałam ten wózek, to musiałam trzymać bardzo wyprostowane ręce, bo nogami uderzałam o dolne siedzenie :-(



podsumowując - wszystko zależy od tego czy wózek zmieści się do piwnicy, windy, czy samochodu...
Jednak biorąc pod uwagę wygodę dziecka, to napiszę z pełnym przekonaniem, że PP bije wszystkie na głowę:tak:
 
Do góry