reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze podwójne wózki

Ja takze jeździłam podwójnym wózkiem.Z tyłu 13 kg a z przodu 12 kg.Pod koniec było już dość ciężko,ale z początku,przy jednym małym dzieciątku było całkiem ok. Miałam Kolcraft Options Tandem
 
reklama
mój balscik to 15.5 kg na przodzie a 6.5kg z tyłu a raczej pod spodem:)

emilia ja mam phil&teds sport i jestem zadowolona bardzo zwrotny zgrabny i bardzo poręczny:)
 
emilia ja mam phil&teds sport i jestem zadowolona bardzo zwrotny zgrabny i bardzo poręczny:)

nie ukrywam, że bardzo mi się spodobał ten wózek, a jak długo go już masz, czy drugie dziecko w nim jeździło jako niemowlak? Pytam, bo ja urodzę drugiego maluszka na przełomie luty marzec, więc będzie zimno na dworze, i tak się zastanawiam czy będzie mu wygodnie i cieplutko. Napisz coś jeszcze o tym wózeczku.
Pozdrawiam
 
NINAk otórz ja swojego Phila mam od sierpnia tego roku ii moja córcia jeszcze jeżdzi w wersji niemowlak.MOge Ci powiedziec że ona ma tam super cieplutko jest zakryta ze wszytskich stron także nie wieje jej .co do wygody jest jej wygodnie chociaz juz powolutku wyrasta z kokonika także za jakąś chwilkę wskoczymy w inny spiworek...........
MNiei ten wózeczek życie moge powiedziec uratował..............nie mogę na niego narzekac prócz tego ze dzisiaj wybrałabym inny kolor:)
Jakbys miała jakies pytanka to pisz tutaj albo na priv wtedy szybciej do nich dotrę pozdrawiam:)
 
Cześć Izoldzia :-)
Dzięki za szybką odpowiedź, strasznie mi ciężko podjąć ostateczną decyzję, wózek generalnie bardzo mi się podoba, a z tego co piszesz spełnia większość oczekiwań młodej podwójniej mamusi :-) narazie jestem na etapie sprzedaży naszego pojedyńczego wózeczka więc i tak mam związane ręce. Jakby nie patrzeć Phil&Teds trochę kosztuje :-( A i jeszcze urodziło mi się takie pytanie, w taką przydką pogodę starsze dziecko które jeździ z przodu ma jakiś pokrowiec na nóżki, czy trzeba się w coś takiego zaopatrzyć oddzielnie. Wiesz co miałabym do ciebie gorącą prośbę, jakbyś miała chwilkę, żeby zrobić kilka fotek jak wyglądacie na spacerku razem z maluszkami w tym wózeczku ??;-) takie naturalne zdjęcie to nie reklamówka:-) oczywiście jak znajdziesz trochę czasu:-) Najchętniej obejrzałabym go w realu, ale jak sama wiesz w Polsce to raczej niemożliwe.
Bardzo ci dziękuję :-)
 
hejka:)

cieszę się ze mogłam pomóc wiem co to znaczy bo ja tez się zmagałam z tym samym problemem.................miałam juz wózek a tu taki wydatek.......ale teraz nie załuję ja swój kupiłam w UK wtedy była róznica ponad 200zł .

Otóz Phil ma super folię tzn jest ona gruba i zakrywa cały wózek dosłownie bo dzieciaczek z przodu i z tyłu sa zakryci dodatkowo dla dzidzi w kokonie jest osobna folia która zakrywa"właz" do wózka także jak zawiwia to jest ono zasłonięte.............

Ja tez miałam dylemat jak go obejrzec i miałam raz jedyny szczesie spotkac Pania na spacerku i wtedy obejrzałam ......A skąd jestes może mieszkamy gdzies blisko??? co do fotek nie ma sprawy napisz mi tylko swojego meila to ci parę przesle porobię Ci fotki wózeczka z folią i bez folii:)
 
Hej :-)
No właśnie, najchętniej bym go chciała zobaczyć w realu, ale jestem z Warszawy więc spotkanie osobiste jest niemożliwe. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie fotki na maila nina.kuczynska@gmail.com. Może uda mi się jakąś mamusię spotkać na spacerze na Ursynowie. W sumie to jestem już praktycznie zdecydowana, tylko ta cena mnie przeraża, zobaczę ile uda mi się uzyskać za ten mój wózek. Nie ukrywam też że wolałabym tą wersję vibe, ze względu na plastikowe podnóżki (okropnie nie lubię prać takich sprzętów);-)ale jest droższa. Więc jaki będzie finał to jeszcze nie wiem.
Jeszcze raz wielkie dzięki i czekam na maila ze zdjęciami
A ile miała Zuzanka jak się urodziła tzn waga i wzrost ? i ile ma teraz i jak myślisz jak długo jeszcze będziesz korzystać z kokona? acha i jeszcze jedno zakupywałaś od razu do tego wózka ten pokrowiec dla synka?
Pozdrawiam :-)
 
reklama
Ach Izoldzia, mam jeszcze jedno pytanko
A co robisz jak Filipek chce spać na spacerku, można go jakoś położyć w tym wózku? bardzo jest to skomplikowane?:-) nie przeszkadza to Zuzi ?
 
Do góry