reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze podwójne wózki

najprawdopodobniej przez pierwsze dwa lata..
ja sie zdecydowalam niebede kupywac wozka blizniaczego...
Mieszkam na wsi... jak cos mi trzeba z miasta to tylko samochod... bo do miasta mam 9km. a jak cos chce..
jedynie co kupie to spacerowke... dla syna.. i duzy samochod. :-):-D

u mnie na wsi duzo dzieci jest wieku 0-5lat... i co zauwazylam to takie male dzieciaczki po 1.5 roku zasuwaja na nogach...z mama do sklepu...
 
reklama
Witam :) jestem tutaj nowa. nasz wozeczek to graco stadium duo. jestem bardzo zadowolona. troszke juz go mamy bo byl kupiony na allegro w grudniu 2006 za 700 zeta i juz troszke ejst zmasakrowany ale jestem bardzo zadowolona :)

0129459929.jpg
 
widzialam na ktoryms z pierwszych postow w tym temacie :D a powiedz mi czy u ciebie z tylu Helen- bo pewnie mlodsze siedzi z tylu- ma duzo miejsca na nozki??? bo Nelcia to zabardzo duzo nie ma a jak Oli zasnie i ja poloze z przodu to juz wogole masakra :|
 
nie ma duzo miejsca no nogi, szczegolnie jak ma wyprostowane nogi, na szczescie Hanka juz nie spi na spacerach wiec nie musze rozklada tego siedzenia

a widze ze juz i Helen powoli przestaje spac, wiec do siedzenia to da rade
 
ja czesto wychodze na dlugie spacerqy takie 3-4 godzinne i wtedy jade do miasta i obie mi za kazdym razem zasypiaja w autobusie. w lecie bedzie wiecej miejsca bo i ubrania mniej i bez kocykow :)
 
reklama
Do góry