reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze podwójne wózki

sugarspunsister wielkie dzieki za pomoc,
ja juz sama nie wiem,
chyba sie wkurze i nic nie kupie... zartuje... ale ciesze sie ze jest taka a nie inna pogoda i nie wychodze z dziecmi,

jak myslicie do jakiego wieku dzieci taki wozek posluzy?
 
reklama
mi ten wozek sluzy do tej pory, czyli Hanka ma dwa i pol roku, a Helena 14 miesiecy

faktem jest z Hanka juz bardzo malo w nim jezdzi, ale czasami ma faze na wozek i moze sobie usiasc i nie ma ryku, ze Helena ma miejsce a ona nie, ale wszystko zalezy od dzieci

ja tez sie motalam strasznie dlugo czy kupowac podwojny czy nie, po kolejnej ucieczce Hanki, gdy musialam zostawic Helene w wozku a Hanke ganialam po osiedlu, postanowilam kupic podowjny:-p
 
To znowu ja... ;)
No i znowu zastanawiam sie nad czyms nowym, co sadzicie o wozku tandem plus abc design??? Moze posiada go ktoras z was? Dowiedzialam sie, ze max. obciazenie na kazde siedzonko 20 kg, wiec pasowalby mi... :D
 
ja wole wozki jeden za drugim a nie obok siebie, jakies takie mniej landarowate mi sie wydaja:-p
 
ja juz nie wiem sama.
jaki wozek przetrwa ze 2 lata przyt dwojce inzynierkow ktore skacza i niszcza wsztystko ?

podajcie linki
 
ja wole wozki jeden za drugim a nie obok siebie, jakies takie mniej landarowate mi sie wydaja:-p
dokładnie

i mi sie nie tylko wydają... wiem co mówie
mialam Maclarena techno twin...
nooooo fajny byl... tylko, ze szeroko
i w sklepach nie fajnie.... nie wszedzie sie przejedzie... czasem na chodniku tez nie szlo sie zmiescic :sorry:

i te kólka male.... cięęęęzko sie pchalo

no ale jechał :-p
 
Atol, kupuje taki jak ty masz :-) tylko dopiero od 1.04 :-D
zdaje sie na ciebie, tani dobrej firmy no i co najwazniejsze sprawdzony...

jak co to bede zazalenia do ciebie wysylac ;-)
 
reklama
Do góry