reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze podwójne wózki

Witam, w zasadzie yenefer wszystko powiedziała zgadzam się w 100%. Od siebie mogę tylko dodać że gondolki można złożyć na płasko więc pewnie do auta ci wejdą ale za każdym razem składać :sorry2:to trochę żmudna praca. Ja byłam zadowolona, faktycznie minusem jest cena i to że spacerówki nie rozkładają się na płasko. Co do kupna używanego radzę ci zwrócić uwagę na stelaż a raczej na kółka. Ja niedawno sprzedawałam i musze powiedziec że przednie kółka trochę latały. Dość szybko się zużywają. Więc jeśli będziesz coś używanego kupować to najlepiej żeby nie był długo użytkowany, takie tez idzie dostać. Powodzenia

Teraz mamy easy go spacerówka dla bliźniąt Easy GO Duo Comfort wys0zl (1524860484) - Aukcje internetowe Allegro
Jest szerszy od zooma ale lepiej się rozkładają siedzenia jak chłopcy śpią i jest lżejszy, do tego taniutki i fajnie się składa. Typowa parasolka
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzięki dziewczyny za odpowiedz...dobrze że mam jeszcze trochę czasu na namysł....dużego wyboru niestety nie ma....aa do tego dzieciaki będę mieć na jesień więc muszę myśleć o fajnych gondolkach...zastanawiam się też nad x-landeremz 2010 roku....tylko nigdzie nie można go zobaczyć na śląsku:(....może któraś z was ma?? chodzi mi o foto z gondolkami i osłonką na nóżki....ii też plusy i minusy uzytkownika:)
 
Ostatnia edycja:
kilka dziewczyn miało x-landera, ale od jakiegoś czasu już nie udzielają się na forum, może podczytują chociaż i któraś napisze co i jak. Ja oglądałam go w sklepie i zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie.
 
spacerówka jest fajna....ale nie mogę się przekonać do miękkich gondol na zimę i że dzieciaki sa tyłem do mnie...:) \

yenefer.
...tak podczytuje wątki bliźniacze...i widziałam fotki twoich córci śliczne słodziaki....nie mogę się doczekac kiedy dowiem się płci....tak chciałabym chociaż jedną dziewczynkę...:) naprawdę gratuluję dziewczynek
 
rabbit dziękuję bardzo, faktycznie są słodkie ;) szkoda tylko że tak szybko rosną... nie ważne co będzie, na pewno będziesz przeszczęśliwa! Bliźnięta są takie cudowne!

Co do easy go, to my mamy, ale nam już odpadł nit i musieliśmy go reklamować. Fakt, że szybko naprawili ale tydzień byliśmy bez wózka. Fajny, tani wózek, ale bez porównania z moim nowym joggerem ;)
 
Ja kupilam wózek ABC design dla bliźniaków i powiem Wam,że jest przecudowny! Leciutki, super się kieruje, jest na długość i bardzo malutki:) Strasznie jestem zadowolona. Ma wymieniane wkłady, gondole, foteliki i spacerówki. Może to nie jest tani zakup, ale zawsze można poszukać na allegro używany. Powiem Wam,że rewelacja:)
Polecam
A wygląda tak:
Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://images.okazje.info.pl/p/inne/1839/abc-design-wozek-dzieciecy-zoom-dla-blizniakow-kolekcja-2009.jpg
 
Rabbit proszę bardzo
Jak znajdę chwilę to pomierzę Ci te nosidła bo są w piwnicy a my po szpitalu jeszcze nie doszliśmy w domu do ładu

wozek.jpg
 
reklama
lenna1982 bardzo ci dziękuję....nareszcię mogę zobaczyć jak wygląda.....o jestem pozytywnie zaskoczona....:)


cieszę się że już w domku jesteś z dzieciakami....duużo zdrówka życzę....
 
Do góry