reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze podwójne wózki

reklama
Ja w sprawie joggera - odpowiedzieli mi dziś z Ekowózków -

City Mini w wersji bliźniaczej będzie dostępny w kolorze czarnym.
Cena wózka to 1499zł. Dostępny będzie na początku maja lub czerwca. Do końca tygodnia będzie dokładnie wiadomo :)
 
to ja jeszcze to obiecane zdjecie i przenieśmy sie na inny wózek może ;)
IMG069.jpgIMG067.jpg
pencil.png
 
Milena uk ale chodzi ci chyba o peach?Ja mam ,dokldnie taki jak na zdjeciu.
Uzytkuje sie super.Lekki,zwrotny idelnie wykonany.Kazdy detal zasluguje na medal.
Ma jednk maly minus.Troke trudny dostep do dziecka na dole ale da sie przeskoczyc.
Poza tym perfekt!Zwlszcza w wersji z fotelikami.Dla mnie ogromnym plusem jest to ze nozna go tez uzywac jako wozk pojedynczego.Zoska ostatnio byla bardzo niedobra wiec zostala z tatusiem w domciu a mamusia poszla na spacer tylko z Hania.
Polecam.,
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny, ja tez niebawem zostanę mamą po raz drugi i teraz bliźniat. Podczytuje Was i powiem Wam,ze zdecydowaliśmy się na wozek Jogger selct,a potem pewnie przeniesiemy sie do mini. Joggerem jestem zachwycona. Nie obawiam sie ,ze sie gdzies nie zmieszcze czy cos w tym stylu,gondole i siedziska spacerowki całkiem spore. No fantastyczny jest!!! i jak mało miesca zajmuje po złozeniu!gondole na płasko,siedziska na plaslo sie sklada i przechowuje-rewelacja! A prowadznie???bajka!No i własnie tez ma opcje,że moge sobie pojechać tylko z jednym blixniakiem i wózek wtedy przerabiam na pojedynczy! świetna sprawa!Az sie nie mogłam powstrzymac i trzy razy wyszłam z tym wozkiem na spacer ze moją 1,6 roczną Natalką:)-bosssko było!
 
Witam ja wogole z innej beczki:-)czy któraś z mamusiów ma bliżniaczki ze skaza???prosze o rade,doktorka pow mi ze małe maja skaze(moje szkraby maja tylko wspólna date ur bo sa totalnie różne):-Djak nie miały 4 miesiecy zaczely jesc kaszki mleczno ryżowe i wszystko było ok skończyły pół roku i wysypka jedza juz duzo deserki chrupki kukurydziane budyn bobofrutki-chodz malo pija bo nie chcą mój problem czy mogły sie po prostu przejesc kaszkami???czy odstawienie kaszek mleczno ryz i dawanie ryzowych z mlekiem to jakis sposób??
 
dziewczyny ja mam pytanko na temat zooma...wiem że niektóre z was go mają.....czy możecie obydwie gondolki w swoim kierunku zaczepić do wózka??? i czy mieści się wózek do takiego standardowego samochodu np fiata siena:) jak możecie to napiszcie mi jakie z doświadczenia ten wózek ma plusy i minusy.... mnie odstrasza cena....ale może coś uzywanego w dobrym stanie kupię....pozdrawiam gorrąco
 
reklama
dziewczyny ja mam pytanko na temat zooma...wiem że niektóre z was go mają.....czy możecie obydwie gondolki w swoim kierunku zaczepić do wózka??? i czy mieści się wózek do takiego standardowego samochodu np fiata siena:) jak możecie to napiszcie mi jakie z doświadczenia ten wózek ma plusy i minusy.... mnie odstrasza cena....ale może coś uzywanego w dobrym stanie kupię....pozdrawiam gorrąco

ja miałam zooma. odnośnie twoich pytań to tak - da się tak ustawić gondolki z tym że pierwsza będzie pod pewnym kątem. Ja ratowałam się tym ze podkładałam pod materac książkę i dziecko było ułożone na prosto. Co do tego czy się zmieści, to stelaż na pewno, ale jak będziesz już chciała zapakować stelaż i siedzenia ze spacerówki to już nie daję gwarancji. Najlepiej podjechać do jakiegoś sklepu gdzie mają i mozna bez problemu przymierzyć wózek do bagażnika.
Jeżeli chodzi o plusy wózka to jest zwrotny, fajnie się prowadzi, można wpiąć w niego foteliki samochodowe, wszędzie się zmieścisz, fajny nowoczesny design ;), spore gondolki które staczają na długo, spacerówki obszerne z możliwością ustawienia w każdą stronę, w spacerówce dzieci mają dużo miejsca. Minusy to cena, nie ma dobrej regulacji pasów w spacerówce, im dzieci cięższe tym trudniej się prowadzi (ale tak ma każdy wózek typu jeden za drugim), spacerówka nie rozkłada się zupełnie na płasko (minus albo i nie, bo niektóre dzieci na tym etapie już nie śpią w wózku). Sama nie wiem co jeszcze...może inne mamy coś jeszcze dorzucą.

natt wiem wiem wózeczek jest boskiiii:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry