reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze podwójne wózki

reklama
Hey mamusie
teraz duuuzo odpoczywam i mam czas na poszukanie jakiegoś wózka,co myślicie o takim, może któraś z mam miała taki lub coś słyszała o nim,dodam tylko że spodobały mi sie te pompowane koła a tu gdzie mieszkam nie odsniezaja i jak chce isc na małe zakupy, czy choćby mały spacerek to musze mieć duże koła,z córeczką miałam wozek abc rodeo i na prawde chwalę sobie ten wozeczek(duze koła, zwrotny był) dlatego szukam czegoś podobnego :) czekam na jakieś wieści ;-)
LEVIROO DIVI SPACEROWKA GONDOLA + 2 FOTELIKI (1523915999) - Aukcje internetowe Allegro
 
Zoska dzieci miały zapalenie płuc
kkociak wózek prezentuje się fajnie ale jest bardzo bardzo szeroki, nie wiem czy zmieścisz się w jakiekolwiek drzwi. Mój ma 76 cm i wchodzę na styk
 
rabbit, ja oglądalam ten wozke w sklepie, ale mnie akurat nie powalił ( może dlatego że mial być to kolejny wozek, lepszy od poprzedniego;) JAk dla mnie ciężko się składal, sprzedawca szarpał sie z nim, z nasza pomoca rozłozył. Może kiepski sprzedawca, może wozek niewyrobiony, ale jakoś tak... Mnie gondolki już nie ineteresowaly, ale tez jakoś te miękkie mi nie odpowiadają. A co do tyłem czy przodem to nie wiem czy nosidel nie można ustawić odwrotnie

kkociak, piękny ten wozeczek, zwłaszcza biały, na pewno zwracałabyś uwage na siebie wozkiem ;) CO do szerokości to cóż, ja ,miałam Tako jumpera ale z góry wiedzialam,że nie zamierzam wchodzić z nim do sklepów itp. Powiem CI jednak że taki wózek wielofunkcyjny to trochę ściema;) - ja mojego używalam do roku, potem z dziećmi zrobić się za ciężki. Chyba lepiej kupic na początekjakiś uzywany z gondolami a potem zmienić na lżejszą spacerówkę. Są oczywiście lżejsze i węższe wózki już od najmlodszych, ale ja tam ufalam tylko takim sztywnym gondolkom, nie jakimś torbom z uszami;)
CO do wagi jeszcze - jumper ma lżejsza ramę, ale za to cięższe gondole i siedziska, nie pamiętam wszczegółach. Jeśli zamierzasz wózek często przewozić w samochodzie to tez sprwdź czy Ci się laż ( nie wiem jak w tym, ale w moim tak było) ale spacerówek juz raczej nie wypniesz z dzieckiem i jest kicha, bo wtedy to zlożone juz nie ma takich malych rozmiarów. Ale jeśli chcesz wózek na spacery, zwlaszcza w terenie i do wystawiania dzieci na zewnątrz a mieszkasz np w domku i masz go gdzie poza domem trzymać to jak najbardziej jest fajny taki duży - stabilny, wygodny dla dzieci przede wszystkim, bo maja dużo miejsca, nie budza sie wzajemnie krzykiem i jak się zaczynają rozpychac;)
A tak wogóle pamiętam,że ktoś z forum mial ten wozek, przejrzyj sobie posty w tym watku :)
 
Ostatnia edycja:
lenna dziekuje bardzo za zwrocenie uwagi na szerokość :)
onna mi nie zalezy na wyglądzie tylko na duzych kołach ;) mieszkam w domku miałabym gdzie go trzymac i kupujemy auto z duzym bagaznikiem,ale tak jak wspomniałas na zakupy na pewno nim bede chciala jechac i lipa bo jest za duzy, ale dobra rada z tym uzywanym z gondolkami,ale poszukam jakiegoś z wypinanymi gondolkami zeby szło wpiac foteliki samochodowe np na zakupy, a potem sie kupi spacerowke porzadniejszą :)

jeszcze raz bardzo Wam dziękuję :)
 
Cześć dziewczyny, jestem 1 raz na tym wątku i od razu mam pytanko. Czy któraś z Was używa wózka easywalker duo i będzie go sprzedawała w najbliższym czasie ? ;) Szukam używki w dobrym stanie, jak nie znajdę będę musiała kupić nowy, ale może akurat uda się upolować coś taniej ;)
 
Ostatnia edycja:
hej
my myslimy sie nad adc design zoom, zastanawiamy sie jednak nad zakupem gondoli, jest to dosc duzy koszt a slyszalam ze bez gondoli mozna sie obejsc, prosze o Wasze opinie
 
hey mamusie
ja się pochwalę że zakupiłam zooma :) jestem zadowolona, bo trafiłam na fajny używany wózeczek, nic nie zniszczony i w dobrej cenie :)
manila29 mi sie wydaje że dzieciątko w gondolkach powinno być na początku, tymbardziej że zoom ma nie do konca na leżąco te spacerowki, ale może niech się wypowiedzą inne mamy, które być może zakupiły tylko spacerową wersję :)
pozdrawiam
 
reklama
nie słyszałam o takich co wożą noworodka w spacerówkach. ABC Zoom absolutnie nie jest przystosowany do wożenia dziecka w spacerówce. Spacerówka jest kubełkowata, nie rozkłada sie na płasko, nie ma zadnej możliwości położenia noworodka na prosto. Bałabym się że dziecko mi wypadnie, noworodka nie przypniesz pasami...nie nie i jszcze raz nie:no:
 
Do góry