reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze podwójne wózki

Ja kupiła x landera x twin Wózek dziecięcy XTwin - X-lander - Wózki dla dzieci - Wózki dziecięce wielofunkcyjne Jak na razie super się sprawdza, jest bardzo zwrotny i nadaje się dla noworodków, bo rozkłada się na płasko i ma gondolki. Kosztuje ok. 1450zł.
Za jakiś czas sprzedamy go i kupimy spacerówkę baby joggera,bo jest jednak "zgrabniejsza" ale na razie maluchy są na nią za małe dlatego wybór teraz padł na x-landera.
 
reklama
Witajcie dziewczyny:)
macie swietny watek bo od kilku dnin ten temat zaprzata mi glowe.
Dokladnie w poniedzialek dowiedzialam sie ze bede mama blizniat:))
maja 4 i pol tygodnia dostalam dwa zdjecia poniewaz jak lekarz chcial robic usg to raz jeden babelek sie chowal raz drugi:)) 01.02 mam kolejna wizyte na potwierdzenie w 100% ze sa bliznieta (ciaza jest zagrozona, wczesniejsze dwa poronienia i teraz lezakuje w domku) meza mina po wizycie - brak slow nigdy tego nie zapomne. A ja szczesliwa i cala w skowronkach, maz uwaza ze jeszcze nie uswiadamiam sobie faktu z ilosci obowiazkow i pieniedzy:)))
Ale juz planuje, min zakup wozka i szukam jakiegos fajnego.
Jestem ciekawa waszych opinii dotyczacych wozka
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: DUETTE SW 2012 wózek spacerowy z kierownicą!

chcialabym sie tez was poradzic w sprawie spiworkow do wozka.
Porod bede miala na jesien wiec chcialabym sobie oszczedzic zakup kobinezonow a maluchy wkladac do cieplego spiwora.
Moze polecicie mi cos godnego uwagi i granic cenowych do 2500 zl?
Najbardziej odpowiadal by mi typ wozka takiego jak w/w.
Chodzi mi tu raczej mozliwosc szybkiego ubrania w te spiworki maluchow bo jednak ubieranie kombinezonowx2 i jeszcze siebie to karkolomne zadanie.
Czy wozek w/w przeze mnie ma taka mozliwosc?

A wiem ze to smiesznie zabrzmi ale wiem ze bede miala dziewczynki, takie moje babskie przeczucie, juz sie nie jedokrotnie sprawdzalo jak znajome lub w rodzinie byly brzuchy a ja wiedzialam ze maluch ma dana plec:))

Wybralam dawno imiona Liwia i Gaja, ale maz na wszelki wypadek chce sie zabezpieczyc i wybral chlopcom Roch i Olaf:))
Co smieszniejsze moj maz ma brata blizniaka jotka w jotke taki sam:)
Myslalam kiedys ze blizniak nie moze miec blizniat az mnie lekarz oswiecil ze "winna" jest kobieta:)
 
hello dziewczyny....chce zakupic dodatkową spacerówkę na wiosnę typu parasolka...co polecacie??

miała któraś z was mamas&papas?? jak tak to prosze o opinie....
 
rabbit- my przymierzamy sie do zakupu spacerówki,też zalezało mi na parasolce ale obiło mi się o uszy że sa mało wytrzymałe.Na allegro upatrzyliśmy sobie instep double safari i bedziemy kupować,czytałam opinie ma świetnie wywarzony środek ciężkosci,wózek zwinny,lekki(chyba cos koło 10-11kg o ile dobrze pamiętam)lekko się prowadzi.W marcu-kwietniu sprzedajemy naszego jumpera duo i zamawiamy:-)
 
hello dziewczyny....chce zakupic dodatkową spacerówkę na wiosnę typu parasolka...co polecacie??

miała któraś z was mamas&papas?? jak tak to prosze o opinie....

ja mam arie twin i jestem bardzo zadowolona, jezdzilam kilka miesiecy nim na codzien i tez nie narzekalam choc wiadomo malw kolka nie po kazdej powierzchni sie dobrze prowadza,teraz uzywamy go jakon dodatkowy wozek przy wyjazdach na zakupy itd, jest super leciutki,ma wygodne fajnie wyprofilowane siedziska,fajne tacki dla dzieci i super rozwiazane pasy nie krepujace ruchow dziecka - dla mnie aria to nr 1 wsrod tego typow wozkow,no i minimalne rozmiary po zlozeniu - miesci sie w bagazniku c1.


a co do instep to faktycznie fajny wozek napewno na kazdy teren ale wazy ok 17kg i zwroccie uwage na jego szerokosc ,ma ponad 80cm czyli moze byc problem z wjazdem w niektore drzwi,,...tez sie nad nim zastanawialismy bo wizualnie nam sie podobal no i super duze kola a cena w miare ok,jednak zdecydowalismy sie na joggerka.
 
Ja polecam Baby Jogger City Mini Double. Nie całe 12 kg wagi, a przez to, że jest jedną spójną ramą prowadzi się wygodniej niż parasolka. Do tego składa się jedną ręką.
 
Ja polecam Baby Jogger City Mini Double. Nie całe 12 kg wagi, a przez to, że jest jedną spójną ramą prowadzi się wygodniej niż parasolka. Do tego składa się jedną ręką.

rozumie ze uzywasz baby jogger`a, ja mam abc ale zastanawiam sie nad zmiana wozka na BJ wlasnie ze wzgledu na to ze szybko sie sklada i wogole wydaje sie bardzo praktyczny, moglabys napisac jak sie wozek sprawuje? czy latwo sie go prowadzi czy nadaje sie tylko na wycieczki po asfalcie/ chodzniku czy na lekkich wybojach tez sie sprawdza? jak jest z drzwiami w sklepach itp miesci sie? z gory dziekuje i pozdrawiam

p.s. wpgole to zaluje ze nie kupilam od razu BJ bo z tego co wiem to siedzisko rozklada sie tam na plasko a mi zalezalo na gondolach na poczatek, pozatym jakos chyba slabo szukalam opini o wuzkach bo nie kojarze zebym sie natknela na BJ:-(
 
reklama
Zdecydowanie polecam ABC DESIGN Zoom. Zwrotny, stabilny i wpiac mozna gondolki, spacerowki i foteliki. Spacerowek jeszcze nie testowalismy, bo dziewczyny maja niecale 6m-cy, ale gondole sprawdzaja sie super. Foteliki tez bez problemu mozna wpiac przez adaptery, a stelaz sie super sklada, wiec zajmuje malo miejsca. Mozna swobodnie jezdzic po naszych chodnikach ( no chyba, ze ktos zaparkuje jak ostatni [...] ). Łatwo sie go prowadzi. Caly komplet NOWY jest drogi (ok. 4 tys zl), my kupowalismy uzywany i jako drudzy wlasciciele tego wozka jestesmy bardzo zadowoleni. Polecam:)
 
Do góry