reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze podwójne wózki

faktycznie z gondolkami jak i wpinanymi fotelikami zoom super sie sprawdza - my tez uzywalismy go jako pierwszy wozek i byl super,dopoki dzieci byly lekkie i nie przesiedlismy sie do spacerowek...wtedy ...szybko go sprzedalismy ;-)
 
reklama
Witam, ja postanowiłam pojeżdzić i pooglądać większość wóżków, jak zapewne większość z was wie nie łatwo zobaczyc na zywo każdy a już zwłaszcza te droższe. Ja słyszałam (jeszcze nie widziałam-) Baby jogger tu możecie go zobaczyć Baby Jogger City Select 2012 Tandem Buggy - Twins-Store jest podobno świetny dziewczyny wczesniej też już o nim wspominaly. Mnie akurat wersja tego wózka mniej pasuje z uwagi na układ gondoli bo jednak jedna zachodzi na drugą-( Jest za to wąski i idealny na plaże do lasu,wjedzie się w każde drzwi.
Jesli chodzi o wozki Jane sa świetnie wykonane ale gondola jest tak ciężka, ze mnie drobnej kobiecie cięcko bylo ja unieść bez dziecka a co dopiero z dzieckiem dlatego pomysł odpadł. Jesli chodzi o wszystkie wózki w opcji jeden za drugin jak np zoom dla mnie katastrofa nie ma opcji żeby sie nie namachac chcąc to podbić pod krawężnik więc dla mnie kolejny ogromny minus prowadzi się go fatalnie. Ale to są moje spostrzeżenia, może są mamy które nie będą musiały podbijać pod krawężnik ja niestety mieszkam w mieście w wózek którym będe mogła z dójką dzieci swobodnie manewrować.

 
Witam. Rownież będę mama bliźniąt i mam problem z wyborem wózka. Cały czas byłam pewna ze chce BJ city select bo na internecie zapowiadał sie super jednak wczoraj widziałam go na żywo i szybko zmienilam zdanie . Gondola leży bardzo nisko, poza tym bardzo sztywny i niewygodny. Jednak obok stał BJ city mini , którego nigdy nie brałam pod uwagę a okazał sie super lekki, skretne koła , jedna ręka można było nanewrowac:) mam tylko pytanie dla posiadaczk city mini- czy jest możliwość zamontowania fotelikow samochodowych ? Pani w sklepie powiedziała , ze niby Nie ale wole sie upewnić . Jeśli można to jakiej firmy?
Podoba mi sie tez I candy peach i tez jest super wygodny i lekki tylko ze jedno dziecko będzie zawsze pod drugim...
 
Manila,moja sąsiadka ma tego mclarena i jest bardzo zadowolona, ja dla Franka mialam XLR'a i teraz jak tylko sprzedam joggera to kupuje wlasnie twin techno

my mamy techno pojedynczy pozyczony i jest spoko, dlatego zastanawiam sie na podwojnym, wlasnie sprzedalismy zooma i nie chce kupowac znowu takiego drogiego wozka, a uzywki chodza po przyzoitych pieniadzach
 
reklama
ja z doswiadczenia widze ze im drozszy wozek k`upujesz tym trudniej gopozniej sprzedac:no:

dokladnie i wiecej na nim tracisz, my na szczescie zooma mielismy uzywanego, ale i tak 500 zl na nim stracilismy, no ale wiadomo ze nic nie bedzie zyskiwac na wartosci tylko tracic, a nam zalezalo zeby sie go pozbyc i dlatego zeszlismy z ceny
 
Do góry