reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze podwójne wózki

reklama
Mam do sprzedania wózek bliżniaczy Jane+gondolki matrix.Do zestawu folia przeciwdeszczowa.Wózek w stanie bardzo dobrym.Czarno czerwony.Z oryginalnymi materacykami do gondoli.Zainteresowanych proszę o kontakt na pw.
 
Ja mam starego maclarena twin. I uważam, ze jest fajny. Na codzień uzywam ABC design (tez jakiś stary model - taki jeden obok drugiego) i jest jednak o niebo lepszy - bo się łatwiej prowadzi i nie stresują mnie nierówności terenu. (swoją drogą polecam - szczególnie, że na podstawce na nóźki podróżował mój starszy synek, więc dużo woziłam 3-kę na raz w jednym wózku ;-) )
Za to maclaren twin jest zwrotny, lżejszy i węższy... więc czasem wygrywa.
 
Witam serdecznie,poszukuje gondolek do wózka Baby Jogger CITY MINI DOUBLE,może już Maluchy wyrosły z gondolek i któraś mamusia bedzie miałam na sprzedaż:-)

Podaje swój adres mailowy aniaswistun@tlen.pl

Dziewczyny a czy orientujecie sie może czy do tego wózka pasują inne gondoliki,takie tańsze uniwersane? a może można wozić Maluchy bez gondolek w pozycji leżącej, w końcu można na leżąco siedziska rozłożyc???

Z góry dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny,
jestem nowa - 32tc, dwie dziewczynki :))
Czy któraś z Was używała wózka DORJAN DANNY SPORT TWIN 3 w 1?
Bardzo proszę o opinię.
Dzięki.
 
Kropeczka ja mam taki wozek a gondolek nie mam. Dzieciaczki woze oczywiscie w pozycji lezacej i sa bardzo zadowolone. Kupilam jedynie wklady uniwersalne do wozka, wiec leza ma mieciutkim polarku i w dodatku sa przykryte jezeli zachodzi taka potrzeba. Pasy sa bardzo stabilne - moje brzdace juz lubia pozycje pollezaca i wcale sie nie zsuwaja. Uwielbiam ten wozek, mozna go prowadzic jedna reka, jest lekki i bardzo zwrotny, w dodatku jednym podniesieniem i zlozony. Naprawde polecam a co do gondolek? wcale ich nie potrzebowalam. Pozdrawiam
 
reklama
Kropeczka moje dzieci coprawda bliznietami nie sa ale mam podwojny wozek dla nich od czasu jak sie maly urodzil. Jest to Baby Jogger City Elite i uwazam, ze nie potrzeba do niego gondolki, rozklada sie na plasko,wiec dzidzius wygodnie sobie lezal.Na zime wsadzilam po prostu cieply spiworek i czesc piesni. Teraz kupilam BJ City Mini pojedynczy i smialo powiem, ze mozesz se gondolki darowac.
 
Do góry