reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze podwójne wózki

Kurde dziewczyny, jestem już zdesperowana i chyba kupię zupełnie inny wózek niż planowałam.
Wszystkie które oglądałam to albo już sprzedane albo za szerokie itp. itd.
Masakra! A czas nagli!
Powiedzcie mi, może wiecie- jaki wózek z tych na szerokość mieści się w drzwiach 80-tkach????
Już nie wiem jaki brać czy ten szeroki czy może jednak na długość.
Taki mętlik mam, że masakra!
Pomocy!
 
reklama
Ja np miałam dorjana i spokojnie sie miejscił we wszystkie standardowe drzwi, miał 78 szerokosci,
teraz mam zwykła spacerówke i tez spokojnie wjezdzam w te zwykłe drzwi
 
Kurde dziewczyny, jestem już zdesperowana i chyba kupię zupełnie inny wózek niż planowałam.
Wszystkie które oglądałam to albo już sprzedane albo za szerokie itp. itd.
Masakra! A czas nagli!
Powiedzcie mi, może wiecie- jaki wózek z tych na szerokość mieści się w drzwiach 80-tkach????
Już nie wiem jaki brać czy ten szeroki czy może jednak na długość.
Taki mętlik mam, że masakra!
Pomocy!

a między jakimi wózkami się zastanawiasz i w jakim przedziale cenowym?
 
Kurde, dorjanów nie mogę znaleźć nigdzie w ogłoszeniach :/.
Malygosiak- wcześniej miałam upatrzonego mikado boston, ale poszedł a jeśli chodzi o ceny to chciałabym kupić tańszy a później szybciej zmienić na lżejszy, tzn. tak za 500-600 zł.
 
Volka ja też myślałam o Mikado , ale jego waga mnie przeraziła . Później miał być X lander , a w końcu udało mi się kupić tanio Herqulesa ( 500 zł ) . Po pierwszym spacerku jestem zadowolona . W drzwi mieścimy się bez problemu , fajnie się prowadzi no i dzieciaczki mam przodem do siebie co w X landrze niestety nie było możliwe .
A później przesiadamy się do
WÓZEK BLIŻNIACZY City Mini 2011 (1916650420) - Aukcje internetowe Allegro
:-):-):-):-)

Już stoi i czeka , jednak warto było codziennie sprawdzać oferty na allegro ;-)
 
cordoba, no to Ci się faktycznie udalo:))) Niech Ci dzieciaki pięnie rosną i przesiadaj sie szybko, to super wozeczek jest;) i kolor tez super:DDD
 
Dziewczyny,ja w marcu( o ile nie wcześniej) na bank bede sprzedawała swojego Baby Joggera city select z gondolami i siedziskami spacerowymi. Jak ktoraś ma termin na marzec i póxniej to możemy się dogadać nawet teraz:). Wózek jest i bedzie w stanie idealnym bo dzieci na spacery jezdzą głównie na taras:)

Aaa i do wózka mam nowiutkie adaptery do fitelików samochodowych chicco:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Onna,nie nie! absolutnie. City select jest świetny,ale potrzebuję wózek ktory mi się zmieści do auta i pewnie nie sprzedawałabym selcta gdybym miała go gdzie trzymać w domu. Niestety nie mam gdzie i dlatego dzieci muszą miec po jednym( bo przeciez Natka tez jeszcze wózek potrzebuje,wiec i tak mamy zawsze dwa na stanie!). Zakreciłam cos,ale chyba wiadomo o co chodzi.Teraz po prostu kupię juz zwyklą podwojną spacerówke,ale tez joggera,bo dla mnie to "debeściaki":-D. A select swoją drogą sprawuje się fantastycznie:lekki,skrętny i wszedzie sie mieści,nawet do pojedynczej( w sensie nie towarowej) windy w bloku. Przetestowaliśmy jak szliśmy do moich rodziców na rodzinny spęd:)
 
Do góry