reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze pociążowe boje i przeboje z wagą oraz figurą

reklama
Oj ja tu tak rzadko zagladam ze nie dam rady nadrobic, poczytalam piate przez dziesiate:) Wszystki m zadowolonym ze swojej wagi i figury gratuluje a tym mniej zadowolonym przesylam buziaki i nie ma czym sie martwic dopiero kilka miesiecy za nami.
Ja sie glownie zale na innych watkach wiec tu sie pochwale:)) Jak przed ciaza wazylam ok 72 kg tak teraz mam 62 kg. Takze ciazowyc kg juz dawno nie ma a tu jeszcze 10 sobie polecialo. Dodam ze nie cwicze wogole a brzuszek juz prawie plaski:D Co do diety to ograniczam sie troche ze wzgledu na mala i pije duuuzo wody:)
Ale zupelnie szczerze powiem ze przyjelabym te 10 kg w zamian za to zeby moja misia nie miala kolek i tego nieszczesnego krecza. Choc tak jak marzena pisala w innym watku to na szczescie nie sa jeszcze duze problemy... I wierze ze szybko o tym zapomnimy:D
 
Amandae wielkość ma znaczenie. Ja kiedyś dostałam od znajomej to małe i nih**ja nie udawało mi się nim kręcić.

A ja mam takie zwykłe, jak w dzieciństwie i NARESZCIE za nie chwyciłam. Wczoraj i dziś po 5 minut - ale wyczyn, hahaha, ale i tak jestem z siebie zadowolona, że wreszcie coś zrobiłam ;)

i parę brzuszków do tego, tylko, że ja zawsze brzuch miałam słaby, więc ciężko mi idzie...

ogólnie wagę mam ok, ale ostatnio stwierdziłam, że brzuch jakoś mi urósł (a waga nie, więc schudłam w innym miejscu?) i jeszcze nie zmieszczę się w spódniczkę, którą kupiłam na chrzest...

powiedzcie, takie zwykłe hula hop też coś pomoże?? i jak długo kręcić?

w dzieciństwie potrafiłam godzinkę kręcić bez upuszczenia - takie zawody sobie robiłyśy z koleżankami, ale teraz po 5 minutach mam powoli dosyć...
 
dziewczyny wiecie jaki jest najlepszy sposób na zrzucenie wagi po ciąży?
Kolki, alergia pokarmowa dziecka i 6 kg mniej do wagi sprzed ciąży!
Zapomniałam dodać- NIE POLECAM!
 
Albo bardzo aktywne dziecko lubiące być noszone i wprost kochające wszelkie zabawy typu samolocik, podrzucanie do góry i tym podobne :-D
u mnie jak na razie 1 kg mniej niż przed ciążą i przyznam, że o dietach żadnych nie myślę, a jak się w spodnie nie mieściłam to na pocieszenie wcinałam biszkopty :-p i co? miesiąc później już się mieściłam :)
moja waga teraz to 62-63 kg przy wzroście 172 cm :-)
 
No w końcu wróciłam do punktu wyjścia sprzed miesiąca. Teściowa narzekała, że tyle przytyłam, ale przez cały pobyt utuczyła mnie na ponad 2 kg :wściekła/y:
 
reklama
kochana sprawiedliwość jest na tym świecie! Od 4 miesięcy o chlebie i wodzie, a no i marchewce - to dopiero brak sprawiedliwości! Dieta dziecka = dieta matki i szybki powrót do starej skóry jest! A poważnie, to przez alergię pokarmową młodego, odessało mnie z tłuszczyku. Nie polecam nikomu ;/
 
Do góry