reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze pociążowe boje i przeboje z wagą oraz figurą

reklama
ja wagowo w zasadzie już dobrze, tylko brzuszek jeszcze pozostał bardziej tłuściutki niż zwykle.
 
Za mną.. pieczony kurczak a przede mną ciasto z rabarbarem:-D (no wiem ,ze nie ten wątek,ale każda coś pisze to i ja muszę;))
gdzieś wyczytałam, że skoro na przybycie ciążowych kg potrzebne nam było 9mcy, to na zrzucenia spokojnie tyle mamy i nie ma co się stresować:) (bo w stresie gorzej się chudnie:D)
 
Jaipur zgadzam się z tobą w całej rozciągłości, pomiędzy paczką biszkoptów a omletem z dżemem :-D
 
Drogie poporodowe mamy :) na powrót do formy już czas :) najważniejsze to zdrowa dieta i oczywiście ćwiczenia. Mogą być spacery z maluchem oraz ćwiczenia z nim. Gdy nosicie dziecko na rękach, unoście je, prostujcie i uginajcie ręce, róbcie z nim przysiady i skłony :) Pamiętajcie proszę o ściąganiu odcinka lędźwiowego do dołu, aby go nie obciążać i rozciągać zmęczone po ciąży plecy... Starajcie się codziennie przynajmniej przez 30 minut trochę się poruszać :) hulahop jest najlepszym rozwiązaniem na wzmocnienie mięśni brzucha :)
 
A ja właśnie jestem po drugim starciu z aerobikiem :D
jest ciężko, bo miałam sporą przerwę, lały się ze mnie siódme poty, wszystko boli, ale czuję się po ćwiczeniach extra:cool2:
oczywiście uważam z brzuszkami, nożycami itp ze względu na cesarkę !

A studio B.Fit doskonale znam - chodziłam do Was rok temu przed ciążą:tak:
 
A ja ważę juz 1 kg mniej niz przed ciążą, stres, pobyt w szpitalu zrobiły swoje, tylko został mi trochę brzuszek do zgubienia.
 
reklama
A ja kuircze już nie wiem ile waże - moja waga przekłamuje - brzuszek lekki został, szerokie biodra i wielki biust - najbardziej mnie martwi taka wątła skóra na brzuchu - smaruje tymi badziewiami - ale jak scisne brzuszek tak do siebie to jak 80latki :(
Musze rozpocząć jakiś program treningowy. bo za 2 miesiące czeka mnie mój ślub i musze jakoś do kiecki jeszcze troche schudnąć :/
 
Do góry