reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze pociążowe boje i przeboje z wagą oraz figurą

reklama
To widzę sporo mamy na majówka takich przedślubnych dzieci które nie zostawiły mamusiom wiele czasu na powrót do formy, ale dacie radę kochane. Jeszcze chyba styna wkrótce zmienia stan cywilny :) Ciekawe czy któraś organizuje za jednym zamachem chrzciny, bo to częste rozwiązanie w takich wypadkach. A ja za tydzień w niedzielę mam rocznicę i też bym chciała trochę brzuszka zgubić żeby kupić sobie jakąś fajną kieckę.
 
Nom u nas tak jest ze 01.10 slub, a 02.10 chrzciny, ksiądz sie pytal czy chce jednego dnia, ale postanowilismy, ze kazdy bedzie mial swoj dzien. oddzielnie ;)
Pocieszam sie ze juz w 2 miesiace sporo zrzucilam, to w nastepne dwa akurat bedzie ok :)
 
Ja 24 września:) i mamy chrzciny razem:) Żelka na pewno zrzucisz:) ja jade na przymiarke sukni w przyszłym tyg. ostatnio mierzyłam przed ciążą;/
 
ja dzis zakupiłam, dopasowanie ok 12.09 wiec mam 2 miesiace zeby z 80 cm w talii zrobic z 70, a 100 w biuscie i w biodrach moze zostac ;)
 
Dziewczymny dacie radę będziecie piękne i zgrabne w dniu ślubu
Żelka mój brzuchol yeż tak wygląda ale daj sobie jeszcze trochę czasu po pierwszej ciąży brzuch wraca do swojej formy.
 
Mój brzuszek też jeszcze jest flaczkowaty, mimo że waga już 2,5 kg mniej niż przed ciążą. A co chwilę jestem głodna. Muszę zacząć bardziej ćwiczyć i te brzuszki na piłce uskutecznić.
 
reklama
karolq -Strataderm,albo Dermatix(to to samo tylko inny producent)

Ciągle jestem głodna, jem chyba więcej niż w ciąży:szok: do tego ciągle pije, po całym domu stoją porozstawianie butelki z wodą.. Waga pewnie taka sama jak przed, chociaż ostatnio chodze tylko w leginsach, bo jeansy mi spadają:/
 
Ostatnia edycja:
Do góry