reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze pociążowe boje i przeboje z wagą oraz figurą

reklama
mi juz zostalo tylko 6kg ;-) chociaz to jest u mnie pocieszajace...mam nadzieje, ze ta skora tez sie jakos uelastyczni
 
mi zostały jakieś 2 kg ale 10 cm w pasie :(no i taki flak zamiast brzucha a rodziłam 6 maja, od wczoraj w użyciu mam hula hop z masażerem :D zobaczymy czy pomoże :)
 
chmurka - zapomniałam, że gdzieś w szafie tez mam ukryte hula hop:-D. Myślę, że to dobry pomysł;-), ja mam takie najzwyklejsze, ale tez powinno pomóc. Trzeba będzie trochę pokręcić bioderkami;-). Mi został tylko 1kg do wagi sprzed ciąży i nawet nie chcę juz go zrzucać, bo nogi mam jak patyczki, tyłek płaski, tylko brzuch z biegiem dnia coraz większy, bo wszystko rozciągnięte, a jakoś ćwiczenia mi nie wychodzą:sorry:
 
Ostatnia edycja:
a mi właśnie przyszły buciki easytone i pierwsze wrażenie z chodzenia po domu to, że w życiu nie miałam tak wygodnych butów - rewelacja!! Mogło by przestać padać to przetestowałabym je na spacerku :( póki co jestem mega zadowolona :)
Co do zrzucania kg mi zostało do wagi idealnej 7 kg, ale mój M coś smętnie patrzy na to moje zrzucanie wagi - odnosze wrażenie że bardziej mu się podobam nieco krąglejsza ... hah i uwagi teściowej ... "ja po pierwszej ciązy to 45 kg ważyłam" ;)
 
pfff uwagi tesciowej.. to mozna se w buty wlasnie wsadzic!
moja ostatnio dzwoni o 12 i sie pyta m.in. - 'czy juz jadlam sniadanie ? '
- mowie, ze nie (nie mialam jak zrobic i zjesc..) a ta - 'ahhh nie ma ci kto zrobic tak ?' pffffff...

oooo zelka - czyli jednak juz przyszly te easytony! bo pytalam na maju..

ja nie mam wagi, nie wiem ile waze, wazylam itp, chce miec tylko brzuch okej i bede zadowolona ;)
 
Dziewczyny zalamac sie mozna, Wy juz tylko +1kg albo 2 a ja jeszcze do wagi sprzed ciazy +10kg no ale jak sie przytylo w ciazy 29 to nie ma tak szybko,dopiero 5 tyg minelo,A brzusio mam nadzieje ze jeszcze ta skora sie troche wciagnie.Po wakacjach juz pewnie wszystkie zrzucimy te zbedne kilogramy, tylko troche wysilku i cierpliwosci. :)
 
Orzeszku nie łam się bo nie jesteś sama. Mi też jeszcze sporo zostało do zgubienia
 
A ja znowu mam mały ubytek wagi w tydzień bo 600 gr :) Niech żyje karmienie piersią! :) Ale gdzie jeszcze do końca :(((
 
reklama
Marzenko nie przesadzaj. Ja się ostatnio ważyłam i przez miesiąc nic mi nie spadło:(
 
Do góry