reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze piękne rosnące BRZUSZKI

reklama
Witam Wszystkie Panie :-)
Jestem w 27 tygodniu ciąży i przytułam od początku tylko 5 kg ( a może aż 5 kg)....Brzunio jest duży, ale na szczęście rostępów nie mam.
A biust urósł mi o dwa rozmiary...Sa strasznie duże i bolą...i mam straszne roztępy.
Przed ciążą nosiłam miseczke B a teraz mam D...I to mi się wcale nie podoba....hmm...
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie :-)
 
Heeyka, ja jestem w 24 tc, przytyłam już jakieś 10 kg, to chyba dość sporo, chociaż przy mojej wadze sprzed ciąży (49,5kg) powinnam podobno przytyć jakieś 16 kg. Brzuszek nie jest aż taki duży, wszyscy mi mówią że jest malutki. A jeśli chodzi o piersi, zrobiły się pełniejsze i bardziej apetyczne, jednak jakiegoś szalonego przyrostu nie odnotowałam :unsure: jedynie wymieniłam 75B na 80B. Mam nadzieję że jeszcze coś się zmieni w tej kwestii ;-). A za dokładniejsze pomiary jeszcze się nie zabrałam.
 
A jA JESTEM w 27 tygodniu i 3 dniu i kurde przytyłam już 9 kilo waze na dzien dzisiejszy 71 kg przed wazyłam 62 chyba jeju dajecie wiary ze zapominam ciagle..ale jakos tak... napuchłam na buzi troszke uda brzuch wywalilo jak nie wiem cycuszki zmalaly chyba...pssss...a tak poza tym wszystko ok no i paluszki mi troszke tez napuchły i widac juz ze ciężarówka jestem hahah nie da się już ukryć nawet pod kurtką hahah :)
 
reklama
Hej. Ja jestem w 28 tc, poki co przytylam 4 kg, tłuszczyku przybylo mi w bioderkach. Ogolnie nie mam rozstepow,piersi staly sie pelniejsze wiec nie narzekam :D
 
Do góry