reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze piękne rosnące BRZUSZKI

Heeej, a to ja w 25 tc, zdjęcie zrobione 20.01. czyli przedwczoraj :-)
 

Załączniki

  • DSC02480aaaa 427x569.jpg
    DSC02480aaaa 427x569.jpg
    36,8 KB · Wyświetleń: 82
reklama
dzięki NiaNia za te przychylne słowa :-)
a o farbe musiałabyś zapytać mojego fryzjera, bo to on mi zawsze namiesza na tej głowie, a ja biedna nawet zielonego pojecia nie mam co on mi tam nakłada :baffled::happy2:
 
hmmm no skosiki nie są złe tylko tak sobie tera myśle czy wejdzie mi tam łóżeczko z baldachimem :baffled: bo jak nie to nie daruje i lekkie przemeblowanko zarządze :-)
 
no no pinia_paulinka masz co już nosić przed sobą:tak::tak:

bratka ty masz taki zgrabny bębenek, no wreszcie ktoś z podobnym brzuszkiem do mojego, już myślałam, że jakaś inna jestem:-D no ale widzę, że w podobnych tygodniach mamy podobne brzuszki:tak:
 
Bratka ale ślicznie wyglądasz! Aż mi się smutno zrobiło jak spojrzałam na siebie w lustrze - normalnie zaraz pędzę i zrobię sobie makeup!:-D:szok:
 
reklama
Masiek Ty nie jesteś inna, co najwyżej obie jesteśmy inne hihi :-D

Kachurku, bez paniki, do zdjęcia to musowo musiał być make-up, a po domku też tak sobie na lajcie człapię i broń Boże żeby mnie ktoś zobaczył :-D:-):tak:
 
Do góry