reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze piękne rosnące BRZUSZKI

no najpierw Silka , albo Maja a pozniej ja ............o rany jak sobie pomysle to az mi ciary przechodza :-(ze tez nie da sie tego jakims innys sposbem zalatwic, jakas teleportacja bez bolowa by sie przydala:-):-):-)
 
reklama
Silka co fakt to fakt ladnie wygladasz w tej ciazy:tak:, nie wiem jak maja bo sprytnie buzke zakryla:-D
ja jak dzisiaj zobaczylam swoje zdjecia ze Swiat to sie przestaszylam:szok:, jak to sie nie okaze dziewczyna to bedzie szalenie uroczy chlopczyk:-D, bo mi wszystko zabral:wściekła/y:, narazie nie wklejam dopoki handra nie minie:baffled:
 
maju :) domeczek Michałka piękny :tak::-) My mamy chyba ten sam termin, prawda :confused:

No swoją drogą ciekawe, kto będzie pierwszy :tak: Bo wcale nie powiedziane, że ja, choć nie ukrywam, że bardzo by mi się podobało, gdyby syneczek zdecydował się na wyjście 1wszego kwietnia :tak: Byłby Prima Aprilisowym psikusem dla rodziców ;-)
 
Dziewczyny lekarze twierdza ze najbardziej zblirzona data porodu jest data z pierwszego usg.- kolejne poprostu opieraja sie na wymiarach dziecka, a tempo wzrostu każdego dziubaska moze być inne, a na samym początku ciaży wszystki rosną podobnie.:-)
 
U mnie na + 4 kg, ale to nie tak mało, bo po Domisiu jeszcze zostało mi do pierwotnej wagi 6 kg więc ;-):-D
Tę ciążę zaczynam od 64 kg:-)
 
maju :) ojeju :szok: rzeczywiście Michałek duży chłopak będzie, bo brzunio na prawdę musi być pokaźny ( czego na zdjęciach nie widać, bo wyglądasz pięknie :tak: ) No nie źle rośniemy dziewczynki, nie źle ;-)

Ps. maju :) przodujemy tu w tych wymiarkach razem ;-)
 
reklama
Z Domisiem przytyłam razem 26 kg a sam on ważył tylko 3,100, także spokojnie.

Teraz nie ma co sie zamartwiać przyrostem wagi. jak urodzimy bedziemy się brać za siebie;-)
 
Do góry