reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze piękne rosnące BRZUSZKI

No to ja też pochwalę się buniem sprzed tygodnia czyli w 28 tyg. Ja co prawda wyglądam marnie ale jak już chłop weżmie do ręki aparat to ja zawsze nie przygotowana. W weekend muszę się zrobić na bóstwo i zrobić jakieś porządne fotki co by się dziecko potem za mamusie nie wstydziło!:-D:szok:
 
reklama
fiu fiu fiu.....

BRATKA kurczę ślicznie wyglądasz w ciąży.....:tak::tak::tak::tak:


KACHURKU na prawdę nie masz co narzekać zgrbana dziewczyna z Ciebie to raz dwa wysoka jesteś i do tego sympatyczna ładna buźka aha i żeby nie było że się podlizuję no:-) i brzusio kochany:-)
 
Bratka no prosze jaka pozowana fota;-) Świetnie wyglądasz:-)

Kachurek cudnie wygladasz. Buniek śliczny. Bardzo ładnie Ci w ciąży:tak:
 
No to ja też pochwalę się buniem sprzed tygodnia czyli w 28 tyg. Ja co prawda wyglądam marnie ale jak już chłop weżmie do ręki aparat to ja zawsze nie przygotowana. W weekend muszę się zrobić na bóstwo i zrobić jakieś porządne fotki co by się dziecko potem za mamusie nie wstydziło!:-D:szok:
nio nio nasza dentystka sadystka hihihi tez sliczniutka :-D:-D:-D:-D
 
zgadzam sie z dziewczynami:tak:
bunie śliczniutkie, takie zgrabniutkie;-):-D
dziewczyny a tak swoją drogą to ładne sylwetki macie takie zgrabne jesteście:tak:
 
Kachurku ślicznie wyglądasz i bunio zgrabniutki, ja sie przy okazji troche uspokoiłam bo każdy mi mówi że taki mam mały ten bunio a oni by pewnie chcieli żebym była gruba jak beczka :-)
 
kasiu mówisz;-),że ta dentystka-sadystka jest śliczniutka, mi nie wygląda na dentystkę, widziałyście kiedyś taką której z oczu dobrze patrzy. No i jeszcze, żeby była taka zgrabna. Ja znam same grube sadystki. No nie kachurku ja ci nie wierzę. Coś mi nie pasuje;-) no ale fakt, co ty straszysz, że niby źle wyglądasz. Gdzie i kiedy bo nie na tym zdjęciu. Iwo na pewno się nie powstydzi takiej mamy:tak:
 
Dzięki dziewczyny bardzo miło mi się zrobiło, zwłaszcza że czuję się taka zgnuśniała. A o do zawodu to fajnie ludzie na mnie patrzyli jak poszłam do pracy 4 lata temu- jak patrzę na stare zdjęcia to wyglądałam jak dziecko. I ludzie patrzyli z przerażeniem : ale pani już kiedyś zęba wyrywała????????? Haha. Ale szybko się przekonali i mam wierną klientelę. Zwłaszcza dzieci i faceci są super pacjentami bo jak zaufają jednej osobie to już są wierni. A do dzieci mam chyba rękę bo bardzo mnie lubią i jak się fama wytworzyła że sobie radzę z niegrzecznymi dziećmi to rodzice z okolic zaczęli mi przyprowadzać wszystkie łobuziaki z promienia kilkunastu kilometrów i już miałam dosyć, bo można mieć cierpliwość do 1 rodzynka dziennie ale nie kilku! Ale nie rozumiem opowieści w stylu , że dziecku coś było robione na siłę, tatuś trzymał za głowę a dentysta rwał na żywca! A często się takie rzeczy słyszy! Ja uważam że nic na siłę , prawie każde dziecko da się przekabacić, a potem mi jeszcze rysunki przynoszą . Oj się rozpisałam na tematy zawodowe ale już tyle siedzę na zwolnieniu że mi się chyba trochę tęskni za robotą. Może nie tyle za pracą co za kontaktem z ludżmi bo to w tym zawodzie jest najfajniejsze.
 
reklama
Jeny dziewczyny napatrzec sie niemoge na wasze brzuszki sa slodkie :-) i pomyslec ze rok temu tez taki mialam ;-)
Utulanka dla wszystkich brzuszkow :-)
 
Do góry