reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze piękne rosnące BRZUSZKI

reklama
zgadzam się z wami :tak::-D:-D
u mnie brzusio już jest bardzo duuuży i to pewnie dlatego żadne kremy nie skutkują i rozstępy mnie dopadły:baffled:
Silka ja to najbardziej przoduje z wagą:zawstydzona/y::baffled: no ale trudno, nic na to nie poradze:-D
 
Witam Panienki!
Jako nowa KWIETNIÓWECZKA dopisuje się na dzień dzsiejszy 12.01.2008 w 28tc mam:
Waga--- z przed ciązy 47kg teraz 54kg na plusie 7kg
Biust--- z przed ciązy 75 teraz 90:-D:-D:-D (najwieksza radocha dla mnie i meża tez:-p hehe)
Biodra w najszerszym miejscu 60cm z przed ciazy nie pamietam
Brzuszek w pepku 91cm z przed ciązy nie pamietam
 
Dziewczynki jak tak patrze na wasze wymiary to martwie sie tymi moimi bidrami:-( nie wiem jak mi to dziecko wyjdzie:-( no chyba ze cos zle mierze no ale ja mierze biderka tak zaraz pod brzuszkiem to dobrze?? czy zle?? a jak zle to jak mam sobie zmierzyc?? ale za to biscicho mi poszlo duuuuzzzzo:szok:
 
Maja u mnie nie było wcale rozstępów z Luckim, a z Domisiem 2 tygodnie przed porodem puściła sie linijka która przez ten czas tzn do urodzenia rozpuściła sie "kwiatem" po całym brzuchu. Teraz to już szkoda gadać.
Ale i tak zbledną.
Nie mam zapędów już występowania w bikini na plaży. Aj low jednoczęściówki;-):-D
 
Dziewczynki wklejam zdjecie z 26tc bo narazie nie posiadam aktualniejszego ale postaram sie zrobic i napewno wkleje bo juz teraz mam 28tc wiec mysle ze z brzuszkiem sie leciutko ruszylo no ale to sie okaze po zdjeciu:tak:

 
Oj nie wiedzialam ze to zdjecie bedzie takie malutkie:-( kurcze ale zabardzo nie wiem jak wy to robicie ze takie wieksze wklejacie musze pokabinowac:blink: ale to juz z tym aktualnym zdjeciem narazie juz niech takie bedzie.
 
reklama
podopisywałam swoje nowe wymiary...jakoś tak brzuś mocno przez miesiac nie urósł albo mi isę zdaje ;-)

ja nie mam jeszcze rozstępow..ale brzusio swędzi jak szalony ...i chyba mnie nie ominą no bo tez dlaczego by mnie ? ;-)
 
Do góry