reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze piękne rosnące BRZUSZKI

reklama
Lucky, ja dopiero zobaczyłam Twój brzusio :tak: No, no... Mała Mi podrosła i dobrze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A teraz ja. Pierwsze z 37 tygodnia, drugie zdjątko z 40 tygodnia... Więcej nie będzie :-D No i bez buźki, bom opuchnięta jak chomik... Ale to już wiecie ;-)

 
Ostatnia edycja:
Sila jak patrze na brzuszek Twoj ajk opadl to ja w porownaiu mam tak wysoko naprawde jeju majaowka jak w morde strzelil ze mnie bedzie:crazy:
 
Wczorajsze... pewnie już ostatnie (takie seksi hihih). Bo między skurczami to raczej nie będę miała głowy do pozowania :)
Właśnie mam skurczybyka - ależ mi się brzucho zrobiło sterczące, takie nieforemne z lewej strony więcej....
 

Załączniki

  • IMG_7772bunio.jpg
    IMG_7772bunio.jpg
    47,2 KB · Wyświetleń: 88
reklama
Sila, Iza super te wasze brzusie, pewnie bedzie wam ich zaraz brakowało :-p i widze po fotkach ze wy ladne figurki dziewczyny macie, wiec nie bedzie duzo roboty zeby do extra laski wrócić :tak:
 
Do góry