reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze piękne rosnące BRZUSZKI

reklama
O losie, to wypadam blado przy Was!
Przed ciążą byłam szczypiorkiem 56 kg (179 cm)
teraz na mecie 78 kg - tyle co mój Mężuś dokładnie :)
talii nie mierzę bo się wolę nie zalamywac hehe jej brakiem
A jak dziewczyny z dlugoscia brzuszka u Was? Od zgiecia pod biustem do zgiecia nad wzgorkiem? Bo podobno to tez sie mierzy ;) u mnie 43 cm
 
Silka juz Ty mnie tu nie zalamuj, pracowalam jako modelka ale sadzac po moich 22 kg na plusie koniec kariery hehe!
 
dziekuje :) ale ogolnie nie jestem zadowolona z pamiatek w sensie zdjec, mialam nadzieje zrobic ich naprawde sporo zeby pozniej malej Ninie pokazac.. jakos chyba trudny temat dla fotografow! a powinien byc wyzwaniem.
A wy jak laski, nie myslalyscie o czyms profesjonalnym na pamiatke? Izabelindy nie pytam bo ta talenciara to sobie moze sama zrobic ;)
 
Dobra to ja dzisiaj napuchnieta ..policzki jak u chomika:-D



A to brzuszek tez z dzis przodem...:-)





A to juz bokiem prawda wysoko jeszcze no nie? czy miu sie zdaje? powiedzcie mi?

 
reklama
Mój brzuch jest okropny...zobaczcie jaka mi dziura po kolczyku zostala mam tylko nadzieje ze jak schudne i bede chciala go z powrotem wsadzic to mi sie tam gdzieś w ciele nie zapadnie hahahahahaha nie wyjdzie na wylot haha:-D
 
Do góry