reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze piękne rosnące BRZUSZKI

reklama
Renia, Lady, brzuszki macie bardzo zgrabniutkie !! A co do buźki Lady, to wcale nie taka napuchnięta... ( moja gorzej :sorry2:)

Lady, co do Twojego brzuszka, to ja Ci powiem, że duuuuużo razy już czytałam, że w drugiej (i kolejnych ) ciążach dziecko rzadko się odniża przed porodem, dlatego dla Ciebie nie powinien to być wyznacznik zbliżającego się porodu :tak: Brzuch obniża się na 2-3 tygodnie przed porodem u pierworódek... Później poszukam jakiegoś artykułu, to Ci wkleję :tak:
 
Ja też przyznam się bez bicia :baffled: przed ciążą jedyne 49,5 kg, ledwo było mnie widać, a teraz w 37 tc - przy ostatnim ważeniu - jakieś 67,5 kg - czyli reasumując 18 kg do przodu :szok: dzidzia na ostatnim usg ważyła ok. 2,5 kg a gdzie reszta :confused::baffled:
ale co tam, będę biegać z wózkiem ;-)
 
Reniu--- Ty to chudzinka!ja to taka Rebeka przy Tobie...a buzie masz tez pewnie slodka juz nie gadaj moja to sama widzisz jak mi policzki juz zwisaja i podbrudek trzeci nawet hahaha

Sila no to od dzis juz sie nie patrze na ten brzuch czekam na skurcze..... hihihi....jakby co wklej mi artykul bo ja dupa do szukania takich rzeczy na necie ... jeju on tak duzy jest mowie Wam! ledwo go ze soba czolgam wszedzie......
 
Jeeeeezu jaka ja chuda, morde mam taka ze mi sie w kadrze nie miesci i do tego caaaala opryszczala:crazy:, malz sie smieje ze mam lapy jak Pudzian:-D, jak to dobrze ze zdjecia tego nie oddaja-dzieki:tak:, z tego wszystkiego to buni taki skromny, ale ponoc prawidlowy wiec nie szukam;-)
 
Renia zgrabny brzusio, i zero tuszczów!!!

Lady brzuszek okazały, ale nie spuchłaś od ostatniej fotki, ładna mamuśka z Ciebie
 
Renia zgrabny brzusio, i zero tuszczów!!!

Lady brzuszek okazały, ale nie spuchłaś od ostatniej fotki, ładna mamuśka z Ciebie


Asiu miło to czytac w takim miesiacu ale mi te piliczki tak wisza takie napuchniete jakbym cos tam sobie weopchala w nie... strasznie mi wisza haha jak u buldoga hahaha wiecej fot nie trzaskam.. bo naprawde okropnie wygladam..a jak kieys mowila Kachurek ze z posrod wielu zdjec strasznych i tak wybiera sie to najlepsze wiec wyobraz sobie jakbym dala pierwsza lepsza fotke jak leci jak bym wygladalaa....hahaha i na dodatek moje wielkkie ramie....szok-rENIA ZE MNIE TO DOPIERO PO LAPIE PUDZIAN HAHA
 
reklama
LadyLajla, a propos kolczyka - moja kuzynka rok po synku sladu nie ma po dziurce, za to brzydki rozstep jej od dziurki poszedl w trakcie ciazy.
A watek z fotkami z usg Waszych pociech to gdzie?
 
Do góry