reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze piękne rosnące BRZUSZKI

No wskoczyłam z ciekawości na wagę i szok! 12,5 kg do przodu. A to wszystko przez męża który się przestraszył że synek za mało przybierał na wadze i zaczął mi gotować ogromne obiadki! Ale rzeczywiście czuję że Synek coraz większy , stopy to ma chyba po tatusiu bo jak je wystawia to aż mi cały brzuch faluje!
 
reklama
A ja jestem w 31 tygdoniu, mam 12kg na plusie, waże 61kg. Brzuszek podobno jest nieduzy. Za to cyc urosł mi do miseczki C z AA. A tyłeczek z 34/36 na 42..

Cellulit wylazł mi straszliwy.. szczegolnie na lewym udzie.. wygląda jak kalafiorek.. ale tak mam zawsze jak tyję. Zeszczupleję, to zniknie. Żadne smarowanie nic nie daje, taka uroda- obrzeki i kalafior, za to nie ma rozstępów.. mam nadzieję zę nie bedzie. Skóra mnie nigdzie nie swedzi i nie jest zbytnio napięta, wiec jest szansa na obwisły brzuch po porodzie i brak rozstepow ;)
 
No to i ja się pochwalę ;)
31tydzień i 5 dni-Waga 76kg na plusie już 14.
Największy skok miałam między 20 a 25 tygodniem -5 kg. Teraz już w normie.
Najwięcej poszło mi w brzuch choć i na pleckach wałeczki się już porobiły. Ale co tam, zejdą:)Smarowidla to tylko oliwka, narazie rozstępów nie ma zobaczymy później. Ale będzie dobrze.
 
No moje kochane ja to nie mama czym sie chwalic bo weszlam przed chwila na wage ....

31 tydzień ciąży i waże 77 kilo czyli 15 kilo na + :szok:
 
hahahahahahahahahahahha no kurde zaszlam do toalety i stanelam odrazu na niej myslalam ze cos zrzucialam a tu lipa hahahahahahhaahah :-D
 
hahahah ladnie LADY po nocach sie na neciku siedzi ..
ja wlasnie stanelam na wage waze 73kg wiec przytylam 11kg... jestem z siebie dumna jak cholera bo z dziewczynami to mialam wiecej:-)jeszce nawet jak przytyje ze 4kg heheh to nie bedzie najgorzej bo po porodzie schudne z 6-7kg wiec do lata powinnam wrocic do formy jupiiiiiiiiiiiiiiiii:-D
wlasnie sie jeszcze zmierzylam mam 96 cm w brzusiu na wysokosci pepka
 
Nie no Kasia swietnie !!!! ja w pierwszej ciazy przytylam 17 a teraz cos za szybko mi waga skacze do gory bpje sie ze 20 przekrocze hahahahah nie no od dzis zero zlodyczy!!! mowie zero \slodyczy a przed chwila wsadzilam do psyska cikierka hahahahah ni no musze sie wziasc za siebie....
 
nie wiem czy z tym tyciem to kwesti pluci dziecka ja przy MARTYNIE przytylam 25kg ale wage wyjsciowa mialam 53 kg a przy JULCE 16-17 z tego co pamietam wage wyjsciowa mialam juz 65kg:-D
a teraz jakos mniej przytylam poki co ale i tez wyjscowa mialam inna 62kg.. i to tak duzo gdyz jak przyjechala do Irlandi wazylam 56kg przy wzroscoe 174cm...... ciekawa jestem czy uda mi sie wrocic do formy.. bo latka juz nie te:-D
 
reklama
Ja ważę 75 kg czyli 13 kg do przodu, czuję się jak foka. Wagę wyjściową miałam 62 kg przy wzroście 176cm, więc podobnie jak Ty Kasiu. A jeszcze 3 latka temu jak się sprowadziłam na mazury ważyłam 58kg. I mężulek mi marudził że mi się przytyło te 4 kg. A ja mam taką budowę drobnokościstą że każdy nadmiarowy kilogram ujawnia się w postaci wałeczka na brzuchu lub dodatkowego centymetra na pupie. Oj z nostalgią oglądałam ostatnio zdjęcia ze studiów gdzie byłam chudziutka. Wręcz jak teraz patrzę to trochę anorektycznie wyglądałam, chociaż apetyt zawsze miałam, tylko jakoś się szybciej się kalorie spalało podczas imrpezowego życia w akademiku!
 
Do góry