reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze piękne rosnące BRZUSZKI

SILKA, LADY przepiękne bunie, już taaakie duże, mój przy tych Waszych to pikuś :-D:-D:-D chociaż i tak duży jak na mnie :tak:
 
reklama
nie no te nasze brzusie są fantastyczne ale wiecie jaka pustka pozostanie po nich jak juz dzieciaczki nam sie urodzA? z jednej strony radosc ze juz nie ma takieg i ze maleje a z drugiej jeju....brakuje troszku hihi był i nima hihi:-D
 
ja ważę sobie jakieś 63,5 kg, przed ciążą miałam jedyne 49,5 więc na + mam 14 kg :confused: ale powiem Wam że nadwagi raczej nie widać, chociaż cellulitis mi dokucza :baffled: dziewczyny jak macie wypróbowany jakiś specyfik no i jeszcze żeby mogła go uzywać kobita w ciąży to dawajcie :tak:bede przewdzieczna, bo nie wiem co kupić
 
a ja stanęłam w miejscu koniec 31 tygodnia i 4 na plusie wizytę mam 25 może coś więcej będzie.....
 
mi to chyba najbardziej bedzie brakowło ruchów syneczka to takie urocze jak się rozpycha choć boli czasami:-)
 
bosze:szok:, Adunia jak ty to zrobiłaś:confused2: przyznaj sie gdzie masz chody?:-D ja normalnie wczoraj miałam wizyte i 33tyg i 19kg+ :wściekła/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
MAJU nie wiem jem jak jadłam nie wiem czemu aż się martwiłam ale gin ostatnio mnie uspokoił ale sama żem spasiona to pewnie dlatego od początku mi wszyscy gadali spasieśz się i patzr na odwrót tylko brzuch rośnie i mam jadłowstręt dużo rzeczy mi nie smakuję i mały ssie ze mnie no a ma z czego .....po porodzie biorę się z odchudzanie....
 
reklama
Ada ty spasiona:szok: no to ja w porownaniu do ciebie niewiem co juz jestem:eek: ile ty kochaniutka ważysz?? bo jak cie pamietam z fotki to ty szczuplo wygladałas:sorry: chyba ktos tu troche zmysla:-p:-D:-D
 
Do góry