reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze piękne rosnące BRZUSZKI

Lady,

aktualnie to zatrzymujesz wodę w organiźmie, a to przejdzie w przeciągu 2 tygodni po porodzie. Nie martw się tym tak mocno. Jedz często i mało i z głową, żeby ani sobie ani maleństwu krzywdy nie zrobić.

Ja mam już +16...
 
reklama
A ja mam 10 kg więcej ale właściwie przytyłam najwięcej w grudniu a od miesiąca ta waga mi mniej więcej stoi w miejscu.:tak:
 
Ja narazie nie dużo bo +6 ale to było przy ostatniej wizycie ponad 3 tyg temu, więc pewnie teraz więcej :tak: tym bardziej że przez ostatnie tygodnie to mam zachcianki na słodkie :sorry: spokojnie mamuśki kobiety tyją nawet po 20 kg, dzieciaczki zdrowe a same dochodzą do siebie w ciągu roku napewno! mam przykłady moich koleżanek i z rodziny i wszystkie dziewczyny były pod koniec ciąży pucowate i opuchnięte i duuużo ważyły a teraz laski się z nich zrobiły :-):-)
 
Hej. Ja jestem w 31 tygodniu ciazy i poki co mam 6 kg na plusie. Brzuszek bioderka rosna ale powoli. Biust z 75 B na 80 C. Pozdrawiam :)
 
Dziewczyny Wasze brzuszki rosnął w zaskakującym tempie!!!!!!
Lady lajla- śliczny DUŻY brzusio....ładna z Ciebie mamusia :)

Lucky mama- no no piłeczna tez już pokażna....nawet bardzo!!!!
 
reklama
Do góry