reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze piękne rosnące BRZUSZKI

Tomka to możemy sobie podać ręce bo ja mniej więcej w tym samym czasie jestem co ty i mam 10kg na + i też bedę się martwić po karmieniu o zrzucanie z brzuszka też jestem dumna bo jakby niebyło starałam się o niego 3,5roku więc jest się zczego cieszyć
Ka32sia, Hana podajcie sobie ręce na zgodę (wirtualnie ) bo naprawdę żadna z was nie miał nic złego na myśli a Kasi też trzeba wybaczyć bo wciązy hormony swoje robią i się kobietka rozdrażniła
Hana zapraszamy do odwiedzin i wspomnień
 
reklama
Piekne brzuszki macie no no no:)

Sila :) z dnia na dzień powieksza sie no no :) ale mój to normalnie nie wiem... haha

Renatka :) twój też słodki ale wy szzupłe jestescie ja piernicze :)

Maju Twój to ogromny jest moze Ty masz tam blizniaki>? nie no żartuje mój dogania już Twój :)
 
Jacie ale fajne brzuszki macie :-);-)
Ja czasami tesknie za swoim - uglaskanka dla tych mniejszych i wiekszych balonikow :-)
pozdrawiam mama kwietniowa 2007 ;-)
Lubie do was od czasu do czasu zajrzec i powspominac ten piekny czas :-)mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko ;-)
 
Super macie te brzuchole, takie okrąglutkie :-) Wszyscy na widok mojego mówią ŁOOOOO, JAKI WIELKI!!! Hmmm, mam koleżankę, która ma termin na 27 kwietnia i dopiero lekko znać jej brzuszek, już zaczynałam się martwić, że wyglądam jakbym połknęła piłkę lekarską ;-) ale Wasze brzuszki też już całkiem pokaźne, więc stwierdziłam, ze jeszcze nie będę panikować ;-):-)

To moja piłka lekarska :-) 22 tydzień i 1 dzień

brzuch004hz2.jpg
brzuch007hs4.jpg


Na dodatek w okolicach pępka zaczęły mi rosnąć jakieś włosy :szok::szok::szok: Cóż... to pewnie dlatego, żeby dzieciom było ciepło :-):-):-)
 
Niebo brzuszko piękny podwójnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ps. Co do włosów, to mi całe podbrzusze obrosło malutkimi ale gęstymi włoskami, także to chyba norma :sorry2::confused: No i mam nadzieję, że wkrótce po porodzie znikną, albo zbledną ??
 
Niebo fajna ta piłka lekarska;-) :-)

Ta linia kudłata jakoś się nazywa, spojenie czy coś takiego, ona pojawia się w ciąży pod wpływem hormonów, a po porodzie znika:tak:
 
reklama
Niebo śliczny brzusio:tak::-) taki duży:-) dobrze że ktoś ma jeszcze taki duży domekk jak ja bo już sie zaczynałam martwić ze mam za duzy:-D:szok:
 
Do góry