reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze piękne rosnące BRZUSZKI

reklama
O ja pitole:rofl2: to mi się wymsknęło na widok waszych brzuszków,
Silka no z tygodnia na tydzień buniek krąglejszy,
a Renatki toś ty możesz robić konkurencję mojej przyjaciółce, która 32tydzień ciągnie:-)
 
Renatak ja to nie chce cie straszyc ale ten twoj bunio to jak na admirala z armata:-D. cholera musze sobie fote pierdyknac bo znowu sie oudze za 5 dwunasta
 
hehe dziewczynki troszkę przesadzacie.... renatka masz ładny malutki zgrabniutki brzuszek..... nie słuchaj kasi:no::tak:
silka Ty też masz fajną już piłeczkę....
no no nikt wam juz nie powie,ze ciąży nie widać:tak:
pozdrawiam
 
Hana31, dziewczyny przesadzają, bo jeszcze kilka tyg. temu Nasze brzuszki były nie widoczne, a teraz to już rzeczywiście ciąży się nie da ukryć :tak: A co to będzie w lutym i w marcu :szok: A mój brzuszek, to rzeczywiście piłeczka :-) taki okrąglutki :happy2:A Alanek sobie bryka i bryka dzisiaj :-)
Pozdrawiam Twojego małego Mikołajka :-)!!
 
hehe dziewczynki troszkę przesadzacie.... renatka masz ładny malutki zgrabniutki brzuszek..... nie słuchaj kasi:no::tak:
silka Ty też masz fajną już piłeczkę....
no no nikt wam juz nie powie,ze ciąży nie widać:tak:
pozdrawiam
MOJA DROGA HANA JA NIE NAPISALAM ZE RENATAKA MA BRZYDKI CZY DUZY BRZUSZEK TYLKO ZE BRZUSZEK WYGLADA NA ADMIRALA Z ARMATA A TO ROZNICA WIEC JAK NIE JSTES W TWMACIE TO PROPONUJE POCZYTAC ZANIM COS NAPISZESZ! (taka duza dziewczynka a czytac ze zrozumieniem nie umie)
 
a to mój brzusio z moim maleńkim a zarazem duużym mężczyzną - Michasiem, który już waży 610 gram:-)
 
MOJA DROGA HANA JA NIE NAPISALAM ZE RENATAKA MA BRZYDKI CZY DUZY BRZUSZEK TYLKO ZE BRZUSZEK WYGLADA NA ADMIRALA Z ARMATA A TO ROZNICA WIEC JAK NIE JSTES W TWMACIE TO PROPONUJE POCZYTAC ZANIM COS NAPISZESZ! (taka duza dziewczynka a czytac ze zrozumieniem nie umie)
droga kasiu - ja napisałam tylko,że brzuszek jest ładniutki i zgrabniutki a Ty z tego co przeczytałam ze zrozumieniem użyłaś sformułowania "nie chcę straszyć" co jak dla mnie dużej dziewczynki jest jednoznaczne... i radzę pohamować trochę swoje emocje bo jak widzę troszkę przewrażliwiona jesteś no i czcionka bardzo Ci się aż plącze... poza tym mnie uczono być miłą dla gości a Ty troszkę jakbyś naskoczyła na mnie więc jeszcze sporo musisz sie nauczyć...
pozdrawiam
i obiecuję wiecej nie komentować choć miło jest powspominać siebie w tym czasie w jakim jesteście teraz Wy kwietnióweczki:tak:
 
reklama
droga kasiu - ja napisałam tylko,że brzuszek jest ładniutki i zgrabniutki a Ty z tego co przeczytałam ze zrozumieniem użyłaś sformułowania "nie chcę straszyć" co jak dla mnie dużej dziewczynki jest jednoznaczne... i radzę pohamować trochę swoje emocje bo jak widzę troszkę przewrażliwiona jesteś no i czcionka bardzo Ci się aż plącze... poza tym mnie uczono być miłą dla gości a Ty troszkę jakbyś naskoczyła na mnie więc jeszcze sporo musisz sie nauczyć...
pozdrawiam
i obiecuję wiecej nie komentować choć miło jest powspominać siebie w tym czasie w jakim jesteście teraz Wy kwietnióweczki:tak:
moja droga to ty napisalas ze Renatka ma nie sluchac kasi hehe ... jabys czytala ze zrozumieniem i nie wpadala po to aby tylko napisac.. iz nasze brzuszki sa albo za mala albo ze ktos ma kogos nie sluchac to bys wiedziala ze admiral z armata to chlopiec a Renataka liczy na kolejna dziewuszke... 2 ostatnie zdania to chwyt po nizej pasa ....i proponuje nie manipulowac uczuciami i nie robic z siebie cierpientnicy na ktora ktos napadla.... cholera w ciazy jestem i znowu sie robie uszczypliwa:-D
 
Do góry