reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze piękne rosnące BRZUSZKI

reklama
SILA piękny domek Alanka mój juz urósł a to szósty miesiąc a co będzie w siódmym i ósmym o dziewiątym nie wspomnę szok już teraz mi cięzko się schylic buu:tak::baffled:
 
wymiary z dnia dzisiejszego 24tc gdy spakowałam do pawlacza ostatnie spodnie nie ciążowe bo już ich nie wcisnę.
No więc ostatnio w biuście miałam96 i już się nie zwiększają bo jest około96/97cm w obwodzie
brzuszek było 91cm i przybyło tu trochę;-) bo jest 98cm (czyli +7cm)
biodra nadal mają 104cm
no i waga z 70kg doszłam już do 75:szok::szok::szok::szok: a waga startowa 62kg, czyli 13kg na plusie a jeszcze trzy miesiące:happy2:
No tak się mają moje wymiary:tak:
A jak wy??
Podawać aktualizację:-)



aktualizacja na dzień 20stycznia czyli 26tc
biust (bez zmian) 97cm
brzuszek - całe 101cm!!!:-) no przybyło od ostatniego mierzenia całe 3cm:-D
biodra nadal 104
waga :baffled::zawstydzona/y: 77kg czyli całe 15na plusie:sorry2:
 
dziewczyki pociesze Was troche - przytyłam w ciązy 24 kg ;))) a po dwóch miesiącach karmienia piersią nie miałam juz 21 kg ;) :-):-) waga powolutku nadal mi spada ;)
 
masiek troszkę Ciebie przybyło, ale ja jestem lepsza ;-)

No to ja teraz :

Waga: + 11 kg :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)no::no::no::no::no::no::no::no:
Biust : uwaga :szok: 97 cm :szok:
Brzuszek : 104 cm
Biodra : 103 cm

Biust i biodra mamy tak samo, tylko kurde ja mam duuuuuuuużo większy brzusio :szok: No, ale może dlatego, że ja mam jakieś dwa tyg. do przodu niż Ty :confused: ( pocieszam się tak :-D )

A teraz szybciutko reszta Kwietnióweczek niech się pochwali ;-)
 
Dziewczynki dawajcie swoje brzuszki :tak: Bo tu tylko ja się wklejam. Czekam na Wasze Piękne Brzuszki

A oto MY w pod koniec 27 tygodnia ( 02.01.2008 )

glitterfy093140529D39.gif
 
Silko - gratuluje świetnej sylwetki, naprawdę figurka do pozazdroszczenia:tak::-)
i kto tu mówił że jest jak słoniątko:-)
ja mam już 14 kg na +:zawstydzona/y::wściekła/y: i to ja naprawde wyglądam jak słoniątko, ale co tam:-D najważniejsza moja dzidzia zeby rosła zdrowo:tak:
zresztą same zobaczcie jaka ze mnie baryłeczka:szok::-D
 
reklama
Do góry