reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze piękne rosnące BRZUSZKI

Widać Maja, że z tymi brzuchami różnie bywa... jedne rosną szybciej, inne wolniej... :-) Ja tez się trochę martwię, że mój za wielki, ale cóż, przy dwóch łobuziakach nie da się inaczej, lekarz powiedział, że macica "wygląda" już na 30 tydzień :szok: :szok::szok: Boję się co będzie dalej, czy na przykład zmieszczę się w drzwiach :-):-):-)

A Twój brzuchol jest w porządku, ważne ze z maluchem wszystko ok, a że domek ma duży, to tym lepiej dla niego;-) prawie jak willa z basenem :-):-):-) he, he...

Jak to trudno dogodzić kobiecie; my się martwimy, ze za duży, ktoś inny się martwi, że za mały... a przecież każda z nas jest inna, więc i brzuchy inne ;-) Będzie dobrze :-)
 
reklama
Niebo jaki śliczny duzi brzuś!!!!!!!!! No fakt niektóre z nas taki będe miałąy w 9 miesiącu ale dla dwojga musi być większy domek. ŚŁiczny!
CO do kudełków to ja ich mam pełno sa jaśniutkie i słabe ale pełno jak miś hihihih
 
SIlka zgrabniusi masz brzuś :-)

Renatko a Ty jaki śliczny jejuś wszystkie słiczne
Maja o Ty tez już masz spory piękne!!!!!!!

Wsie brzusie śłiczne bo takei wyczekane i kochane!
 
i ja dokładam swój brzuszek:-)wcale nie taki duży jak na tego duzego chłopczyka w środku:-D
 

Załączniki

  • brzuszek1.jpg
    brzuszek1.jpg
    218,6 KB · Wyświetleń: 74
Super brzusie
Aniu faktycznie jak na takiego chłopca znaczących rozmiarów to brzusio zgabniutki
Silka twój też super i wcale nie taki wielki
Niebo twój brzusio podwójnie piękny ja mam jedno a brzusio jak twój wielkościowo
a oto i on
 
reklama
Do góry