reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maluszkowe rozterki

Witamy :-)

A teraz my sie troszke pochwalimy Blaneczka bardzo ladnie siedzi, i raczkuje oraz stoi juz od dawna jak wiecie , teraz probuje sie puszczac i stoi 2 sekundy sama i upada na pupcie :-D Slicznie robi kosi kosi lapki, potrafi pokazac papapa, mowi mama i baba....i po swojemu piszczy krzyczy i grucha:-)klaszcze glosno. :tak:
Wie co to znaczy pieski, wie co to znaczy kroliczek:tak::tak: Wieczorem jak jest w neglizu odrazu wie gdzie ma sie kierowac a jak ja pojde szybciej do lazienki to pokwekuje glosno bym na nia zaczekala:-Dja mowie kapu kapu a Blania z bananem smiga sie myc, w wannie sama siedzi, pluska woda,oczywiscie tez wstaje i trzyma sie barierek w wannie:-Dsciaga wszystkie plyny do wanny i ssie gabke:-D slicznie sama je chlebek, jabluszko banana, a jak dostanie mandarynke to bierze w reke i z calej sily zaciska zeby i pokazuje jaka silna a sok leje sie po rekach:happy2: powoli zaczyna rozumiec ''no no'' :tak:
ostatnio tez za bardzo przyzwyczila sie do rak i obecnosci kogos przy niej wiec z dna na dzien coraz wicej przesiaduje w swoim lozeczku , zawsze protestuje ale z czasem zaczyna sie bawic ale tez nie na dlugo .
 
reklama
A Moja Mala tez ostatnio nie ma apetytu to przez zabkownie , strasznie ciezko je przechodzi:-( najchetniej to by pila herbatki i soczki, mleka tez troszke pociagnie wiecej niz kiedys, kaszka czasem wieczorkiem uda sie wcisnac, zupki ale tylko ze sloiczka jej smakuja , dzis zjadla troszke naszego rosolku z marchewka i kluseczkami + kurczaczka troszke dalam. zjadla tez ostatnio nawet deserki z jogurtem :tak:ale przy jedzeniu nie moze byc nudno trzeba ja zabawiac:wściekła/y: i jak nie ejstem sama to nie daje za bardzo rady :no::-( ozywiscie bananki sama wcina cale , jabluszka tak srednio :-p
 
A My mamay narazie tylko dwa zebolki , Blani wlasnie sie przebila dolna jedynka i rosnie w gore juz ja widac :tak: ale streasznie ciezko je przechodzi :-:)-(a my razem z nia:-(ciagle zelikiem smarujemy i paracetamolek dajemy , chlodne napoje i rozne gryzaczki ...a jak sie urazi to uuuuu jest placzu :-(

a co wiecej w jej busce sie kryje tego nie wiem nie moge zobaczyc , a tak po za tym mala juz myje zabki sama szczoteczka dajemy jej z pasta i szoruje po dolnych :-D
 
U nas jak narazie dwie dolne jedyneczki. I też ciężko jakoś rosną. wydaje mi się że za parę dni będą następne ząbki bo strasznie marudny jest ten mój synek...:tak:
 
Ja Kacperka kąpie dość późno bo tak między 20 a 21 chociaż już dwa dni po kolei jest kąpany o 19. Zauważyłam że po kąpaniu lepiej śpi. I to jego pluskanie!!!! Ma zabawkę nakręcaną do wody i bez niej ciężko go samemu wykąpać;-);-)
 
Gratulujemy Dawidkowi, Igorkowi, Blaneczce, Kacperkowi i Victorcowi kolejnych ząbków.:-)

Emi ja też się zastanawiam ile to moje dziecię będzie miało ząbków gdy ukończy pierwszy rok życia.:confused: Śmieję się, że Grzesiowi potrzebne tyle zębów do obrony przed Maćkiem.;-) Ale na szczęście jeszcze nie użył swojej tajemnej broni.;-):-D:-D
 
U nas zwykle kąpiel koło 19. Grześ kąpie się w dużej wannie razem z Maciusiem i zabawkami (zwierzątkami). Lubi je ssać i jeść pianę.:baffled: W wannie jest wesoły i zadowolony.:tak:Już nie raz zanurkował, był troche zdziwiony, ale nie płakał.:sorry2:
Nieraz jak się go wyciągnie z wanny,to marudzi lub zapłacze, ale mija mu jak wychodzi z łazienki, bo wie, że za chwilkę dossie się do mleczka i wtulony w mamusię zasypia.:tak::-)
 
Igorek dzisiaj zjadł spaghetti z gerbera od 9 miesiąca ale mu smakowało. Juz raz mu dawalam rosołek z makaronem takze odwazylam się dac te spaghetti i kupka była wysmienita. Polecamy to danie.:-)
 
reklama
Do góry