reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maluszkowe rozterki

ostatnio moj maly siedział w leżaczku przypięty pasami i zabawka mu spadła a ja wyszłam do kuchni i slysze ze cos nie tak wchodzę a on w połowie leży na ziemi a w połowie z lezaczku na szczescie nic mu sie nie stalo ale tak sie wystraszyłam ze aż kolana mi sie trzasły a później rąbnął sie w wózku i nabił sobie malutkiego siniaczka ale był płacz;-) trzeba go pilnować nie ma co.
 
reklama
U nas etap siedzenia dawno minął i stania zresztą też. Kacper tylko chce chodzić,przy meblach lub za ręce.wstaje już prawie przy wszystkim. ;-) zdolniacha ten mój synek:-D:-D
 
Jak wygląda u Was wieczorne kąpanie? O której godzinie?

Kacper na początku kąpał się leżąc na gąbce teraz siedzi sobie w swojej wanience i codziennnie inaczej wygląda jego kompu kompu... Uwielbia wodę!
 
Oj,ja np. przypadkiem trafiłam.Emi7 i jeszcze ktoś piszą,że wstrzymują się z podawaniem mięsa , a w tym wieku dziecko musi je dostawać ze względu na ogromne zapotrzebowanie żelaza,to samo z żółtkiem.Ten podany artykuł nie jest taki głupi,warto przeczytac.A Danonki i Bakusie są bleee,wiadomo już chyba wszystkim.
 
U nas zastuj jedzeniowy dość poważny dotyczący mleka i wszystkiego na mleku, co niby mam dawać jeść nawet deserków niechce tylko zupe by jadła:baffled:
 
U nas zastuj jedzeniowy dość poważny dotyczący mleka i wszystkiego na mleku, co niby mam dawać jeść nawet deserków niechce tylko zupe by jadła:baffled:
To tak jak u nas:tak:.Dzisiaj idziemy do lekarza,może coś poradzi,skieruje do alergologa i ortopeda też dzisiaj.Zobaczymy co z tą krzywicą:tak:.Wczoraj na kloację dałam marchewkę z kaszą jaglaną i pieczoną szyneczka,to prawie wszystko zjadł a w nocy 3 razy marchew z jabłkiem i kleikiem i 2 razy przewijałam,bo dużo siku robi.
Spróbuj dadawać miarkę mleka do zupki.
 
reklama
Dawidek pięknie raczkuje. Stanie na nóżkach przy kanapie, pufie, stoliku lub przy czyichś nogach jest najlepsiejsze:-). Jak raczkuje w kierunku kuchni i śmietnika to aż z radości piszczy.:-). Ale od kilku dni Dawidek potrafi okazać swoje niezadowolenie jak mu coś zabieram np. gazetę, zeszyt, chłopak zaczyna bardzo głośno piszczeć i nie chce tej rzeczy oddać. Zaczyna pokazywać swój charakterek....
 
Do góry