reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maluszkowe rozterki

Pewnie się źle wyraziłam że się nie przejmowali w tamtych czasach i tu jest mój błąd.

Dużo czytałam o karmieniu dziecka. nie daję małemu niewiadomo czego i w jakich ilościach.Kacper dostaje mleko jak każde dziecko ale i dodatkowo coś jeszcze.
I wszystkiego w bardzo małych ilościach bo niechcę by moje dziecko miało przez to męczyć się i żeby go bolał brzuszek. Przecież nie oto chodzi.
 
reklama
zaszumiało o was na zamkniętym - więc wylazłam i poczytałam... włosy mi na głowie stanęły...

brawo kobiety brawo : proponuję by na wigilię podać maluchom kawałek smażonego karpia (tak dla smaku) trochę makowca (przynajmniej mak między ząbki im nie wejdzie bo większość ich nie ma) a do popicia grzybową.....

tyle jest poradników i w internecie i w przychodniach - zawsze jest pediatra który decyduje po badaniach o rozszerzaniu diety dziecka - nie rozumiem zatem waszych kombinacji...
chyba spowrotem wlezę na zamknięty - po cóż się denerwować bezmyślnością
 
Ojjj tak Nicoya masz rację, mnie aż żołądek rozbolał...

iiwka pisze:
NIKT nie chce robić krzywdy własnemu dziecku i trzeba odróżnić parę rzeczy... Ale widzę że nie do wszystkich to dociera!
Piszesz, że nie chcesz robić krzywdy własnemu dziecku, to dlaczego ją robisz??? Czy Ty w ogóle zajrzałaś na jakś stronę internetową i poczytałaś o diecie niemowląt??? Mówisz, Ewie, że pisze jakby zjadła wszystkie rozumy, a nawet nie zainteresujesz się tym jakie kłopoty ze zdrowiem będzie miało Twoje dziecko przez swoją nieodpowiedzialną matkę!!! Dziewczyno ile Ty masz lat? Bo chyba niewiele...
 
A jeszcze coś do EWA-27,myślę że wszystkie rozumy pozjadałaś...To jest forum,i każdy się pyta jeśli czegoś niewie a nie obraża,że to nie tak a tamto też nie...

iiwka Ewa podzieliła się tylko z Tobą swoją wiedzą (nota bene to Ewa ma rację a nie Ty).Nie zauważyłam, żeby Ewa w jakiś sposób Cię uraziła. Daje Ci dobre rady-jeżeli nie zechcesz to i tak nie skorzystasz.
 
raczej nie macie prawa oceniać mojego sposobu wychowania,skoro mnie nie znacie i nie możecie oceniać jaką jestem matką.
Ten wątek został założony by każda z nas pisała co daje jeść swojemu bobasowi,a nie o komentowaniu.
Niewiem co złego jest w tym co daję jeść mojemu Synowi bo jak napisałam wcześniej jest to : mleko,jabłka,banany,ziemniaki,marchewka,kasza i raz zdarzyła się odrobinka (PODKREŚLAM ODROBINKA!!!!!!)parówki.Czyli wszystko co można podawać w tym wieku!!!
Mój syn skończył już 5 miesięcy i zamierzam mu wprowadzać mięso z indyka czy kurczaka(królika nie posiadam),ale to też nie w takich ilościach że najad by się mój mąż.

Jeszcze jedno NIE OCENIAJCIE NIKOGO SKORO GO NIE ZNACIE!!!
 
reklama
Zakładam ten wątek żebyśmy mogły opisywac nowe postępy naszych Dzieci...chwalmy nasze Skarbeczki.

Moja Amelusia juz potrafi:
-leżąc na brzuszku podnosi główke i kręci nią na boki
-umie sie podpierać na rączkach
-przekręca się z plecków na brzuszek,na boki (z brzuszka na plecki jeszcze nie umie)
-wodzi wzrokiem
-zasypia sama w łóżeczku(nie zawsze ale jednak ;-))
-strasznie głosno gaworzy do zabawek,grzechotek i karuzeli
-uwielbia ciągnąć swoich rodziców za uszy,nos i włosy
-chwyta zabawki w rączki i przekłada je sobie
-od ok dwóch tyg. śmieje się w głos:-D
-bawi sie smoczkiem...wyjmuje go z buzi poczym wkłada go sobie z powrotem
-rwie sie do siadania
 
Do góry