reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze malusie problemy z Maluszkami

Wielkie brawa dla dzielnej Zosieńki! Twarda z niej sztuka :-)

Sylwia, u mnie pytań nie ma, ale pewnie się pojawią, a sytuacja identyczna. Chyba czas wreszcie zacząć chodzić do kościoła.
 
reklama
Ja nie odczuwam jakiejś specjalnej potrzeby, ale chyba zacznę ze względu na Martę- żeby wiedziała o co chodzi i mogła w przyszłości sama zdecydować czy chce chodzić czy nie. Tylko tak się zbieram już dłuuuugo.
 
narazie nie ammy takich pytan...jedyna modlitwa to w przedszkolu...jak dziekuja Bogu..albo jak ucza sie poprostu o Jezusie,Bogu itd.my nie chodzimy do kosciola...ale moze wybiore sie z mloda kiedys zeby chociaz zobaczyla...
 
My również nie chodzimy do kościoła. Ola chce i chodzi z babcią. Nas na szczęście nie nęka pytaniami dlaczego nie idziemy. póki co....
 
Rece mi opadaja juz!!! Wlasnie moje dziecko w zlosci powiuedzialo mi ze ................. jestem glupia!!! nosz cholera jasna!!!! powiedzcie mi jak mam na to reagowac...jak podejsc i ugryz ... zeby tez sie oduczyla brzydkich rzeczy od kolegi z przedszkola...bo ciagle jak pytam skad cos takiego wie,badz kto tak powiedzial to slysze tylko i wylacznie ze Nando...ostatnio tez ja z krzesla zrzucil...

Co do tego wyzwiska w moja strone kazalam Noemi isc do swojego pokoju,przemyslec sprawe i dostala zakaz na bajki dzis...
 
reklama
Pati witaj w klubie. Mnie zawsze takie teksty ścinają z nóg. Nigdy nie wiem jak zareagować i żeby nie chlapnąć głupoty kieruję ją do pokoju z karą.
 
Do góry