reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze malusie-czerwcowe brzusie

reklama
Agatko- brzuszek jak marzenie
Asiu - brzuszek koncertowy, podobny do Rusałkowego wielkością. Macie małe brzuszki, ale za to ile w nich elegancji i gracji no i zawartość, nic dodać nic ująć.
Ewunia- brzuszek cool i duży
Calo!!!! EXTRA superancki i jaki opalony i równiutki jak od cyrkla!
WSZYSTKIE SĄ PRZEŚLICZNIUTKIE
 
A to mój brzucholek  :D z dzisiaj, 23 tydz ciązy :D :D :D jejejejejej ale to zlatuje szybko, ciekawe jak bedziemy w czerwcu wygladać ?? hihihi :laugh:
 
Z tym wzrostem to może być prawda bo ja mam 1,80cm i raczej szczupła byłam (zwróćcie uwage na czas przeszły :D :laugh:) no i mam niewielki brzuchol jak na 23 tydzień co pokaże wieczorkiem:) Dziewczyny już coraz dalej z aparatem musimy odchodzić zeby sie brzunie w kadrze zmieściły:)))) Cudne brzucha!!!!
 
Ewunia-sliczny brzusio, taki fajnie zaokraglony.
Calo- ladny brzuszek i taki brazowy - opalony!!!!


Maz obiecal ze zrobi mi zdjecia brzuszka w weekend to Wam przesle.
Ja mam 1,78 cm i tez moj brzunio nie jest za duzy, w pracy mowia ze nic nie widac....
 
Ja tez mam cos koło tego 177 cm ..moze troszke wiecej.. ::) i fakt nikt nie zauwaza:(..ani Ci znajomi, którzy nie wiedza, ani tymbardziej w kolejkach- zero przywilejów:( wiec jak wczęsniej pisałam - to z tyym wzrostem i wielkoscia brzuszków - to prawda..dzidzia ma sporo miejksca, wiec nie "wybrzusza" jeszcze mamci:)
 
ładne macie te brzuszki calo jestesmy prawie w tym samym okresie ciazy i ty masz taki duzy i okragły a moj jest taki malutkiw stosunku do mojego od czego to zalezy ze brzuszki w tym samym okresie sa inne czy to ze schudłam w czasie pierwszych 4 miesiecy az 7 kg i ze moj brzuszek nie rusl mam nadzieje ze nie musze sie martwic tym faktem i nadrobie zaleglosci :( :( :(





 
Dzieki wszystkim, opalenizna zostala mi znad morza z wrzesnia, nie samruje samoopalaczami zeby nie bylo  ;) Agusiu24 ja nie wiem od czego to zalezy, ja nie jestem wysoka (167cm) i tez schudlam przez caly grudzien z biegunka, teraz dopiero w styczniu nadrobilam  :) Naprawde trudno mi cokolwiek orzec czemu sa roznice, a moze przez to ze kazdy z nas jest jedyny i wyjatkowy i inny po prostu  ;D
 
reklama
u mnie opalenizny juz nie ma,ale mamy aparat wiec mala manie robienia zdjec hihi :D
tutaj dwa w nowej koszulce :
brzucho3101.jpg

brzucho3101A.jpg

a na tym troche tatuazu widac, strasznie chcialabym sobie drugi zrobic, na ramieniu, ale teraz to nie, bo strasznie boli i jeszcze sie zdenerwuje albo cos,musze poczekac az maly sie urodzi,a projekt juz mam gotowy :D

 
Do góry