reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze malusie-czerwcowe brzusie

jaaasne- a ja całe zycie bede w domu z dzieciakiami-? niech zapomni:happy2::-D:-D:-D


ale wczoraj napatrzyłam sie na 3 -tyg synka sasiadki(tej co wspomniałam obok nas sie buduja- nawiasem mówiac w grudniu maja plan sie wprowadzic)...i jejkus jaki ten Krystianek słodki...mniam:-D..a i przyjaciółki miesieczny Szymek..no tylko tulic i całowac:-Di drugiej połroczny Damianek..a moja swiadkowa z wesela jaki piekny juz brzunio ma...normalnie wysyp dzieciaczków:-)(to ta druga tura-:-D
 
reklama
Rusałko, im szybciej dołączysz do tej drugiej tury, tym szybciej dzieciaczki pójdą do przedszkola a Ty będziesz miała więcej czasu dla siebie, i na powrót do pracy :-)
A takie małe bobaski sładkie są :-) ja jak się napatrzę na takie maleństwa, to zaraz mi się odechciewa czekania na lepsze czasy :-)
 
mi tu powtarzaja- im dłuzej zwlekasz...tym ciezej sie zdecydowac:eek::sorry:...albo i wcale..:eek:.to rady mam jedynaków
 
Swieta prawda.... ja to zaloze sie ze pod wplywem emocji zrobie drugie... Wiecie, chlapne se dwa glebsze ,bara bara i bedzie... albo i nie bedzie-odwrotu :-D
 
a u mnie jesli cud sie zdarzy i bedzie wszystko ok, to zabieram sie chocby w tym miesiacu za robotę, na pewno dłuzej nie zwlekałabym, teraz to wiem
 
reklama
Do góry