reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

Drogie, chciałam Was podpytać czy słyszałyście o kropelkach do uszu A-cerumen? Moja Zosia po kilku zapaleniach uszu nie pozwala sobie czyścić uszu tradycyjnie patyczkami. Mój lekarz polecił mi te krople - rozpuszczają woskowinę i zapobiegają jej odkładaniu. Czekam na informacje od Was.
Z tego co wiem,to dzieciom nie czysci sie uszu w srodku a jedynie to co na zewnatrz,ta woskowina spelnia chyba nawet funkcje ochronna u tak malych dzieciaczkow,ale moge sie mylic;-)
 
reklama
My też byliśmy dziś u lekarza i na szczepieniu. Zwazyli mi Małego i wyszlo 6 470 i 64 cm :) Kawal chlopa z niego, pamiętajcie Kochane ze Mateusz jest opoźniony w stosunku do Waszych pociech. Dopiero za tydzien konczy 3 miesiące:)
Masakra jakie szczepionki są drogie!!!:szok: Cale szczescie ze dziadek zaoferowal sie finansować Mateuszkowi szczepienia bo my poszlibyśmy z torbami!! Dzis wyszlo prawie 500 zł!!! dostał drugą dawkę 6 w 1 i dodatkowo pierwszą dawkę na rotawirusy:) Masakra jaie to wszystko drogie!!!!!!!!
 
bo na poczatku powinna byc wieksza, ale pozniej ta roznica ma sie zacierac i dojsc do wymiarów takich samych czyli tułów=głowie;-), tak to przynajmniej u nas wyglada i tak nam tłumaczyła pielegniarka
-------------------------------------------------
oo super to kamien spadl mi z serca. Ostatnio ktoras pisala, ze klatka piersiowa ma byc wieksza :)
 
kurde a ja znowu wystraszona chodzę

zważyłam młodą na wadze i od 3 tygodni W OGÓLE nie przytyła :|
Boże! Czy to od tej gruźlicy?
Czy może mój pokarm? Czy ja mam ją dokarmiać? :O
Za 2-3 dni idę znowu do pulmonolog bo ta blizna od gruźlicy nadal tryska ropą to się jej zapytam co robić :|
 
larkaa idź lepiej małą zważ do pediatry. Ja jak ważyłam Juranda na domowej wadze to troszkę zaniżyło wagę:-):-):-). Poza tym mówiłaś, że Kalina ostatnio nie chce cyca ciągnąć więc pewno też przez to. A jak nie chce jeść to i czegoś innego nie będzie chciała jeść. Albo możesz spróbować jej dać wodę butelką i jak wypije to sądzę, że pewno z cyca nie chce ciągnąć. U nas Jurandowi nie odpowiadała pozycja karmienia, nie chciał jeść jak trzymałam go na rękach, od momentu kiedy daje mu jeść na leżąco je normalnie. Może Kalinie pozycja jedzenia nie odpowiada? Kurcze a może i być powód tego szczepienia.
 
no właśnie może to dlatego, że mniej je....włosy sobie z głowy wyrwę!
wariuje, wariuje, wariuje od tej gruźlicy i nadal nic nie wiem i tylko siedzę i czekam na zmiłowanie boskie chyba
 
Larkaa mój synuś tez przestał przybierać na wadze na samym cycusiu. Byliśmy wystraszeni, robiliśmy badania, byliśmy w poradni laktacyjnej. Dopiero po wprowadzeniu 2 buteleczek mleczka sztucznego zaczął przybierać.
Położna stwierdziła, że za dużo się stresuję i ilość mleka jest przez to niewystarczająca:-( nie wiem ile w tym prawdy :-) teraz jestem spokojniejsza a małemu i tak mleczka nie wystarcza...
 
reklama
witajcie mamusie :-):-):-) mamy wspaniałą pogode cały czas opalam się w ogrodzie przy baseniku dzieci, lub siedze na plazy, jest bajecznie:-):tak::tak::tak:
Kamylka- nie mylisz się nie wolno czyścić maluchom uszu w środku.
Monika Wrocław- Mateuszek to duży chłopczyk, ciekawa jestem ile waży mój Maxymilianek, obaj są z tego samego dnia. Max tez jest spory ;-)
Larka- Ty kobieto się wykończysz nerwowo, niech lekarze coś zrobią z tą rączką , tyle czasu się mordujecie obydwie kobitki, przykro mi, nie stresuj się tak wszystko skończy się dobrze.
 
Do góry