reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

wiewioreczka moze pomysl najpierw o zageszczaniu? a jesli chcesz co innego podac to zobacz na necie co w jakiej kolejnosci sie podaje? z tego co wiem zaczyna sie od jablka i marchwii... z tym ze jak malemu nie posmakuje takie jedzneie to i tak bedzie glodny :tak: sa specjalne mleczka modyfikowane ktore podaje sie na noc (sa bardziej sycace) po to zeby dziecko lepiej spalo, ale nie wiem czy mozna je juz podawac

i mnie choroba dorwala :-( bol gardla i katar... mam nadzieje ze na Macka nie przejdzie, choc ostatnio malo wydaje dźwiekow i mam wrazenie jakby skrzeczal przy placzu, wiec moze tez cos sie na gardelko rzucilo :eek:
 
reklama
Moje mleko zdecydowanie Zosi wystarcza i ilościowo i jakościowo. Znowu przybrała 1,300 w 6 tygodni więc lepiej niż dobrze, zabrakło dla niej siatki centylowej podobno, waży 8700. Troche mniej od Maksa Habci ale w końcu jest dziewczynką. Wzrostowo jest na 90 centylu, więc o nadwadze nie można mówic, poza tym ja nie wierze żeby dziecko na piersi mogło byc otyłe.
 
8700!!! Antar ćwicz mięśnie zeby móc nosic. Jak mi krzysiek dobije do takiej wagi to mi rece odpadna. juz ledwo go nosze....
 
My dzis bylismy u pediatry. Mialo byc szczepienie, ale zle sobie policzylam i jest za tydzien ;/ Maks wazy 8760. :D 64 cm. Mam mu zaczac dawac zupki i kaszke raz dziennie :) Wszystko w jak najlepszym porzadeczku. ciemiączko 2x2 cm. zmniejszylo sie. Jedyne co mnie zastanawia to ze obwod klatki piersiowej jest taki sam jak glowy ;/ Wczesniej tak nie bylo. Pediatra nic nie mowila, wiec mam nadzieje ze wszystko w porzadku :) oba wymiary to 43 cm.
 
habcia nic sie nie martw z tym obwodem głowy i tułowia tak ma byc. Ta roznica ma sie zacierac i ma byc jednakowa wlasnie bodajze od 4miesiaca, tak nam tłumaczyła ostatnio pielegniarka
 
reklama
Do góry