reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

Mamaflavii modlę sie za Julianka, zeby szybko postawili trafna diagnozę i zaczęli leczenie. Bardzo mi żal julianka, ile musi przejśc, a jest jeszcze taki malutki. Buziaczki gorące dla Was! :happy:
 
reklama
Długo mnie nie było a tu tyle smutnych wieści:-(

MamaFlavii bardzo współczujemy! Po burzy zawsze wychodzi słonko...pamiętaj!! Dużo, dużo zdrówka dla Julianka!!

Labudka witaj;-) wszystko na pewno wróci do normy głowa do góry! Najważniejsze, że dzieciaczek wspaniale się rozwija i jest uśmiechnięty to znaczy, że jest silny i zdrowy!

U nas czas tak szybko leci...Na wszystko brakuje czasu;-)
Jędrek waży już 6180g i ma 66 cm. Przewraca się z brzuszka na plecki a wczoraj pierwszy raz udało się z plecków na brzuch choć rączka trochę przeszkadzała;-)
Nam zdiagnozowali skazę białkową, jestem na diecie bez mlecznej a mały dokarmiany jest paskudnym nutramigenem dwa razy w ciągu dnia.
Pediatra pozwoliła nam zamienić jedną porcję nutramigenu na sinlac ale coś nie bardzo mu smakuje:-(
I oczka nadal nam łzawi chyba bez przepłukiwania się nie obejdzie jednak:-( Czy któreś z Waszych dzieciaczków miało już ten zabieg?? Bardzo się go boimy!!!
 
labudka a jak doszli do tego że wogóle zaczęli to sprawdzac??

lekarzom nie podobało sie wysokie i wystające czoło i kształt głowki (troche trapezowaty)...i zasugerowali usg. poczytalam troche i się uspokoiłam, bo to może wszystko się wyrównac. Teraz trzeba cierpliwie obserwowac czy się normalnie rozwija i mierzyc główke – na szczescie w obu tematach poki co jest dobrze :-)
 
lekarzom nie podobało sie wysokie i wystające czoło i kształt głowki (troche trapezowaty)...i zasugerowali usg. Poczytalam troche i się uspokoiłam, bo to może wszystko się wyrównac. Teraz trzeba cierpliwie obserwowac czy się normalnie rozwija i mierzyc główke – na szczescie w obu tematach poki co jest dobrze :-)

to dobrze!!!
 
a my na 13stą idziemy do pediatry..Blance temperatura cały czas utrzymuje sie powyżej 38stopni:-( na noc podałam jej czopka bo sie biedaczka męczyła i nie mogła zasnąć..po czopku jej się polepszyło..nawet przespała całą noc..a od rana znów gorączka i marudzenie..:-( idziemy zobaczyć co to za cholerstwo się przypałętało:angry:
 
a my na 13stą idziemy do pediatry..blance temperatura cały czas utrzymuje sie powyżej 38stopni:-( na noc podałam jej czopka bo sie biedaczka męczyła i nie mogła zasnąć..po czopku jej się polepszyło..nawet przespała całą noc..a od rana znów gorączka i marudzenie..:-( idziemy zobaczyć co to za cholerstwo się przypałętało:angry:

idzcie, skoro temp. Sie wciaz utrzymuje
 
Mam pytanko odnośnie kaszek jeżeli podajecie to jakie i jak(łyżeczka, butla?), a może lepjej dać słiczek? Musze już Danielowi na noc podać coś innego niż cyc bo nie pociągne długo jezeli będzie się nadal budził co 2 godz:-:)-(
 
reklama
Mam pytanko odnośnie kaszek jeżeli podajecie to jakie i jak(łyżeczka, butla?), a może lepjej dać słiczek? Musze już Danielowi na noc podać coś innego niż cyc bo nie pociągne długo jezeli będzie się nadal budził co 2 godz:-:)-(
wiewióreczka ja jeszcze kaszek nie daję, ale za 2 tygodnie na pewno podam. Zagęszczam mleczko kleikiem ryżowym z Nestle. Podaję butelką przez smoczek Avent 3 przepływowy. I szczerze mówiąc, od kąd ja zagęszczam Wikuni mleczko na noc to rewelacyjnie mi śpi:tak::-D.

2-WIKTORIA-17022009-7452.gif

 
Do góry