reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

Mamaflavii, cały czas czekamy wieści oby te badania wykazały, że to nic złośliwego. Na pewno to czekanie Was wykańcza, trzymaj się kochana i wszystkiego najlepszego dla Twoich dziciaczków w dniu ich święta.
:tak::tak::tak::tak::tak:
a Blance podskoczyła temperatura:-(..ma 38,5..ale to chyba ząbki..jest bardzo marudna..na szcęście zasnęła..ciekawe jak nocka..jutro chyba wybierzemy sie do pediatry:-(
 
reklama
no i mój dzieciak jest dość spory. Pan doktor powiedział, że jest kolosem :-D:-D:-D. Mieści się na siatkach centylowych :-D:-D:-D. Waży 7490, a mierzy niby około 66cm, ja go mierzyłam i mi się wydaje, że ma 68. Pan doktor nie mierzył go sprzętem tylko na jakiejś tam miarce. No ale gość jest spory :-):-):-).

Co do oczu, Jurand od urodzenia ma piękne błękitne i jak je zobaczyłam po urodzeniu to wiedziałam, że mu takie zostaną.
 
Dziewczyny u nas mega kolki dalej....skończył mi sie lefax....myślałam że już przejdzie...ech od 3 dni sajgon , ktoś pisał że ma do sprzdania sab simplex?? help:angry:
 
wlasnie wrocilam z usg głowki i cholera sa odstepstwa od normy - poszerzona przestrzen podoponowo namozgowa :-( norma jest 4-5mm a mały ma 7-8mm. do 1 cm sie nie interweniuje, ale jak przekroczy 1cm to tzreba nadmiar płynu usuwac. kontrola za 6 tygodni i mam obserwowac czy lepek nie rosnie za bardzo, czy sie gorzej nie rozwija...moze to byc dziedziczne, ale nie ma jak sprawdzic, bo kiedys sie usg głowy nie robilo...a szłam na pewniaka,ze wszystko bedzie ok, bo maly rozwija sie super. i to mnie na szczescie powstrzymuje od panikowania. szlag by to trafił...jak juz bakterie sobie poszły to teraz mam kolejne zmartwienie. tyle dobrego ze wykluczyli wodogłowie i krzywice. znacie moze podobne przypadki? najlepiej takie, ze wszystko sie samo unormowało z czasem :)

oj, oby wszystko się unormowało i nie było już nieprawidłowości!
 
reklama
Do góry