reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

mamaflavii ściskam Was mocno i przesyłam buziaki. Myślę o Was cały czas i wierzę, że będzie dobrze, ze Julianek z pomocą specjalistów pokona chorobę. Chciałabym Wam jakoś pomóc, tylko jak...
 
reklama
Mamaflavii Wiem, ze slowa niewiele tu zmienia, ale chce zebys wiedziala, ze o Was myslimy, trzymamy mocno zacisniete kciuki za Julianka i wierzymy, ze wszystko dobrze sie skonczy.
 
mamaflavii łzy i nadzieja i myśli się cisną dlaczego takie maleństwo tak musi cierpieć jesteśmy z wami ......""""""""brak słów:-:)-:)-(
 
Mamaflavii sciskam cie bardzo mocno kochana
Jolek2 zastanawiam sie czy u twojego Nikodema widac juz jakas poprawe bo u nas jest bez zmian,maly ciagle ma przekrzywiona glowke do lewego ramienia Czy dostaliscie zalecenia jak nosic,karmic malego bo moze robie cos zle Wizyte ma umowiona na wtorek i mam nadzieje ,ze lekarz tego nie zbagatelizuje:wściekła/y:
0017795676.gif
 
Mamaflavii co za koszmar. Jesteś bardzo dzielna, zmierzyc się z taką sytuacją i jeszcze normalnie funkcjonowac to wielka rzecz...Modlimy się za was !!!
 
Kurde, a my mieliśmy iść jutro na szczepienie i jednak nie idziemy ;/ dzwoniliśmy do tej lekarki od gruźlicy i powiedzieliśmy, że ta ranka się nie zmniejsza, nadal tam ropa siedzi i mamy jednak zakaz szczepienia i poczekać jeszcze tydzień, potem będziemy myśleć dalej ;/
ni w tył ni w przód ;/
 
reklama
Kurde, a my mieliśmy iść jutro na szczepienie i jednak nie idziemy ;/ dzwoniliśmy do tej lekarki od gruźlicy i powiedzieliśmy, że ta ranka się nie zmniejsza, nadal tam ropa siedzi i mamy jednak zakaz szczepienia i poczekać jeszcze tydzień, potem będziemy myśleć dalej ;/
ni w tył ni w przód ;/

no to nieźle. Może lepiej potwierdzić to jeszcze u innego lekarza ???
 
Do góry