reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

reklama
anette chodziło mi o to dlaczego JUŻ dajesz w 3 m-c ?????

Mały był ciągle głodny chociaż podawałam mu pierś praktycznie co godzinę, nawet butelka wystarczała maksymalnie na 2 godziny. Trzeba przyznać że ma niezły apetyt :-) Poprosiłam o radę pediatrę i zaproponowała żeby spróbować podać mu już coś nowego. Dodawanie nowych dań do diety dziecka jest zalecane od 4 miesiąca a jak wiadomo każde z naszych maluszków ma inne potrzeby :-) i jest jedyne w swoim rodzaju.
 
dziewczyny ale macie tempo pisania...nie nadążam czytać!..cały dzień dziś na spacerku byłyśmy....ale fajnie, kawka mrożona zaliczona z lodami hmmm...pycha
A co do słoiczków-mieszkam w Opolu i w Ovicie parę osób znajomych pracowało, naprawdę słoiczki są bardzo kontrolowane i pod względem jakości na 100% lepsze od warzyw kupionych w sklepach. Na działce tez zależy jakiej rosną dobre warzywa bo jak blisko drogi to też są do bani.
My narazie na cycu i to Ola się narazie zawsze jednym najada, rzadko podaję dwa na karmienie, ale ona to ma takie ssanie że najada się w 5 minut więc może mocno pobudza cycorka bo mocno ssie. Ja Dominkowi musiałam podawać inne dania w 4 msc bo studiowałam i czasem mnie nie było ale za to szybko cyca nie chciał :( - bo z butli lepiej i zupki smakowały wiec sam pierś odrzucił a potem żal było.....
 
Ostatnia edycja:
szczesliwa1 mary 105 ksiazka o zywieniu niemowlat w pierwszym roku zycia i dzieci starszych, tam sa porady odnosnie karmienia piersia, wprowadzania nowych dan i przepisy na przygotowanie domowych posilkow :tak:

No i Maciek poczynil mi kolejny postep.... śpi 8 godzin :tak: Wczoraj zaliczyl kapiel ok 20, potem karmienie i zasnol o 21, zeby obudzic sie o 5 rano.... Wiec spi godzine dluzej niz do tej pory, ale zawsze cos :tak: mimo ze jestem na nogach od 5 to czuje sie wyspana :-p
 
Moja teściowa wczoraj palnęła, że jak młoda okaże się chora to pozwiemy szpital do Sądu i będziemy się kłócić o odszkodowanie. Ale mnie to tak średnio widzi, sama pracowałam w Sądzie, jak sprawa ma sie potem ciągnąć kilka lat, jeździć tam ciągle i coś załatwiąć...szkoda gadać.

A młoda dziś spała w samym body z długim rękawem. Jest tak gorąco, że nie miałam sumienia jej rajtek zakładać.

A co do blizny po gruźlicy okazuje się, że tam nadal ropa jest, wczoraj mąż przycisnął tą bliznę (biłam go za to po łapach, bo wg mnie nie powinien), a tam strzeliło jak z procy ;/
 
oj larkaa masz teraz nieciekawe przejscia... ale faktycznie z rozprawa sadowa pewnie niewiele sie wskóra :baffled:
moj kolega zmarł w szpitalu z winy lekarzy i tez rodzina nie mogla sie doprosic prokuratury aby jakies wszczeli postepowanie wobec tamtego szpitala... tak sie zdaje ze sluzba zdrowia ma spore szanse sie wybronic :baffled:
 
Larkaa, a na jakiej podstawie lekarz podejrzewa u Kalinki pratka?
Ja znam przypadek, gdzie komplikacja po tym szczepieniu byla gruzlica skory:szok: Lekarze przez dlugi czas bagatelizowali wysypke na calym ciele, dopiero ktorys z kolei wpadl na to i mala wyladowala w izolatce na zakaznym we wrocku.:-(
 
reklama
daggy moja Zosia tez ssie 5 minut a potem wytrzymuje 3 godziny bez cyca, wczoraj bez spania 3,5 w dzień było, za to w nocy nadal 1,5 godziny i cycuś, ciumka kilka sekund i już śpi. Więc dzisiaj byłam już tak padnięta że spałam z nią i miała szwedzki bufet:) To chyba nie jest kwestia tego czy się najada tylko przytulania, bo jak ją o 1 wziełam do łóżka to obudziła się ( tak że mnie też obudziła) o 5 a potem o 8 . I od tej 5 do teraz nie chce jeśc, a mi cyce pękają w szfach.
 
Do góry