reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

reklama
Larkaa na pewno wszystko bedzie dobrze, Kalinka jest sliczna i silna. Trzymam kciuki, zeby podejrzenia okazaly sie niesluszne!
 
larkaa a powiedz kiedy masz to badanie i jak długo trzeba czekać na wynik?

U nas nocki do doopy się zrobiły wstajemy co 3 czasem co 2 godziny ale mi już wszystko jedno jestem tak tym zmęczona że ...
 
larkaa bidulko to ty użyjesz a Kalinkę to musi też boleć no nie

a co do jedzenia to ja nawet nie pomyślałam jeszcze o dokarmianiu na razie na cycu jedziemy cały czas a o słoiczkach zupkach itp itd pomyślimy pod koniec 5 m-c
 
daggy moja Zosia tez ssie 5 minut a potem wytrzymuje 3 godziny bez cyca, wczoraj bez spania 3,5 w dzień było, za to w nocy nadal 1,5 godziny i cycuś, ciumka kilka sekund i już śpi. Więc dzisiaj byłam już tak padnięta że spałam z nią i miała szwedzki bufet:) To chyba nie jest kwestia tego czy się najada tylko przytulania, bo jak ją o 1 wziełam do łóżka to obudziła się ( tak że mnie też obudziła) o 5 a potem o 8 . I od tej 5 do teraz nie chce jeśc, a mi cyce pękają w szfach.


ANTAR jest tak jak piszesz Gabrys w lozku z nami przespi 7-8 godz bez jedzenia a jak sam to nagle jet glodny po 3 -4 jak zwykle :tak:
 
Moje słoneczko budzi się raz w nocy koło 2 i potem o 6 i od tej pory jest z nami w łozeczku :) Dzieki temu mogę jeszcze pospać do 7-8 :) Nie mam co narzekać. JEst bardzo grzeczny. Codziennie o 18.40 kąpiel i o 19.30 spanie ;) Usypia raczej sam. W dzien też jest grzeczny, na macie potrafi caly dzien sie bawic :) Kupki robi raz dziennie teraz.

Do tej pory uzywalismy pieluszek dady z biedronki. Teraz kupilismy z rossmana i tez sa super. Sa duzo mieksze od dady, ale krotsze i kupka czasami pleckami wylatuje ;/ mimo tego, ze jest to rozmiar 4. Wydaje mi się, ze sa bardziej chłonne. Pewnie wrócimy do dady, bo sa wyzsze.
 
jezyk jestem umówiona w Przychodni Chorób Płuc i Gruźlicy na poniedziałek rano, ale teściowa nie wytrzymała i załatwiła nam na jutro wizytę u jakiejś prywatnej pani pulmonolog na 18:00, także się dowiem co i jak :|

habcia ja używam Pampersów Active i Sleep&Play na zmianę. W jakiej cenie są takie rosmanowskie i ile sztuk?

aa zapomniałam nam powiedzieć pediatra oglądała ząbki i powiedziała, że faktycznie je widać tylko że są mięciutkie także jeeeeszcze dłuuuugo zanim wyjdą.

aa i dziś w tesco zakupiłam 5 słoiczków Bobovita dla dzieci bo promocja była. Wziełam, bo i tak mają ważność 1,5 roku także się zje ;)
 
larkaa to i tesciowa na cos sie przydaje :tak:

co do pieluszek to ja teraz uzywam kilku na zmiane :-p
tych z Dady, Huggisy i Z Lidla toujours -te sa najfajniesze tylko krotkie i chyab bede musiala tez przejsc na rozmiar 4
oprucz tego chce wyprobowac jeszcze Bella Happy
 
reklama
jezyk jestem umówiona w Przychodni Chorób Płuc i Gruźlicy na poniedziałek rano, ale teściowa nie wytrzymała i załatwiła nam na jutro wizytę u jakiejś prywatnej pani pulmonolog na 18:00, także się dowiem co i jak :|

habcia ja używam Pampersów Active i Sleep&Play na zmianę. W jakiej cenie są takie rosmanowskie i ile sztuk?

aa zapomniałam nam powiedzieć pediatra oglądała ząbki i powiedziała, że faktycznie je widać tylko że są mięciutkie także jeeeeszcze dłuuuugo zanim wyjdą.

aa i dziś w tesco zakupiłam 5 słoiczków Bobovita dla dzieci bo promocja była. Wziełam, bo i tak mają ważność 1,5 roku także się zje ;)

daj znac co powie lekarz. trzymam kciuki.

dada kosztuje 29.90, 54 szt, roz 4
rossman ok. 32 ł, 50 szt., roz 4
 
Do góry