reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

reklama
Nimfii, może masz rację, trochę przyzwyczaiłam Karolka do naszych przytulasków. Najlepiej nam się leży razem, ja go głaszczę, przytulam. Nieraz jak go wezmę do siebie ok. 5-6 rano to potrafimy tak drzemać nawet do 11:-). Może dlatego tak mu źle samemu w gondolce.

U mnie tez jak biore Macka do siebie do lozka ok 6 to spimy do 10 czasem ;-)

Mysia moj wazy juz 4800g i nie ma zadnych szczepien jeszcze - dopiero 7 maja
 
Cześć Dziewczyny!
U nas coraz gorzej ze spaniem:-:)-( Mały budzi sie co dwie godziny:szok: a od 6 wlaściwie nie ma juz spania. W ciągu dnia przysypia kilka razy na ok 30min. Na spacerku spi pięknie nawet 3-4godziny.
Nie moge sie doczekać jjuż kiedy znowu będę mogłą pospać chociaż 5 godzin.
A jak jest u Was? Mam nadzieje, że chociaż Wasze dzieciaczki daja Wam troche pospać:tak:
 
Nasza córcia ma szalone godziny spania, nie wiem jak ja przestawić zasypia ok 23-1 w nocy ( wczoraj bawiła się sama do 1 w nocy potem cycuś , smok i pielusia i zasnęła) w dzień spi co 2 h około pól do godzinki na spacerku też ze 2 -3 ale od 18 czasem 19 mało szaleje z jedna drzemką.....jak zrobić aby choć o 21 szła spać . Aha rano wstajemy nawet jak pójdzie spać o 1 około 10 rano...
 
No to mam zlote dziecko jesli chodzi o spanie :tak: do tej pory tylko raz mi sie zdazylo ze poszedl spac o polnocy bo meczyla kolka a tak to zasypia sobie ok 20-22 juz na noc i spi lanie od 4 do 7 godzin... Zalezy od tego czy byl sporo aktywny w ciagu dnia.
Jesli w ciagu dnia malo drzemal i do tego meczyly go kolki to spi po 7 godzin i sama musze go wybudzac bo mi piersi chca eksplodowac, a jesli w ciagu dnia spal wiecej to w nocy wybudza sie po 4 godzinach i po karmieniu nie chce zasnac za szybko - tak wiec z godzine z nim siedze. No a pozniej znow zasypia na 3-4 godzinki :tak:

Za to czas w dzien wykorzystuje na zabawe i obserwacje... Miedzy karmieniami robi sobie drzemki po 30 min a reszta to zabawa albo placz spowodowany kolka :sorry:

Z tego co zauwazylam to waszym dzieciaczkom zmieniaja sie pory snu i czas ich trwania, ale mam nadzieje ze mojemu sie to nie przestawi :-D
 
Hej ..Kaja zasnęła wczoraj o 21.00...obudziła się o 5:30 ... potem o 8:50 na cycusia ...zrobiła trzy kupki :szok::-D... przebrałam ja z piżamki w dresik ...chwile pogadałyśmy ;-).. + cycuś ..... obudziła się około 11:00 znów chwilę cycuś i teraz śpi cały czas :szok::szok::szok:.... ale jazda WOW!!!! :eek::eek::eek:
Jeszcze nigdy tak nie miałam ...juz pół chaty posprzątałam + 2 prania + porządki u Kuby w pokoju + kompik :-p i normalnie obiadek sobie szykuje ....hehehe:laugh2::laugh2::laugh2:
Normalnie boskie jest DZISIAJ moje baby ;-);-);-)
 
Moja wczoraj poszla spac o 20-ej,mleko o 2-ej i o 6:15,potem 9:30 i 12:15 a teraz spi smacznie.Przesypia noc i tylko zaczyna w nocy wiercic sie jak jest glodna,potem spi smacznie i nawet ja przebierac zaczelam w nocy bo jak to zrobie(a raczej moj m:-p) to potem rano ma w miare sucho i jeszcze spi a tak to jak miala rano mokro to rozbudzila sie sie juz i nie spala a tak to wszyscy spimy.W nocy jak jej sie pampka zmienia to tylko oczami poprzewraca i zasypia.Juz sie balam,ze bede miala z nia takie przeboje jak z Marcelem a tu prosze jaka grzeczna panna nam sie trafila:tak::laugh2:
 
Lajfik strasznie Ci zazdroszcze :tak: U mnie krzysiek usypia ok 21, potem o 1 jedzenie, potem o 4 jedzenie i koniec spania :-(dzień mi się zaczyna :-( Gada i mała jędza się śmieje....chyba z tego że wszystkich pobudził
 
reklama
Do góry