reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

reklama
Larkaa no nasze dzieciaczki są juz duze i szybko łapią w lot co jest łatwiejsze .......z butli fajnie leci.....trzymam kciuki jednak jeszcze za cyckiem!
Oleńce chciałam podac troche wody z butli bo na spacerku co rusz z cycem wiszę ale nic z tego :no: ciamka ciamka i nie pije ani kropli....
Kupię kubek chyba bo co zrobic.
Do pracy tez narazie nie wracam zresztą zapowiedziałam to rok temu! Kasa musi być , P musi dobrze zarabic i basta! Tak chcę i tak będzie.....:tak::tak::-)
 
Nimfi nigdy o czym takim nie slyszalam ale skoro sie tego nie leczy moze tez nie przeszkadza a lekarka powiedziala ci cos na przyszlosc czy to jakos moze przeszkadzac czy sie z tego wyrasta czy to taka kosmetyczna sprawa?


nic mi nie powiedziala :no: poszukam czegos na necie :tak: do tej pory raczej mu nie przeszkadzalo.... tylko bedzie troszke śmiesznie wygladal jak dorosnie bo pewnie caly czas bedzie mu ta klatka "skakac" przy oddychaniu :sorry2::shocked2:


mikimauro na razie nie znany jest taki przypadek w mojej rodzinie, nie wiem po kim Maciek mogl odziedziczyc :dry:
Maciek tez trzymal szyjke krzywo, oprucz prostowania go mialam jeszcze jedno wiczenie: kladłam go na pleckach na moich kolanach tak aby buźką był skierowany w moją strone i kladlam dlonie na jego ramionach... mialam na nie delikatnie naciskac tak jabym chciala aby jego bark zszedł niżej oczywiscie pilnujac zeby maly nie przekrzywil glowki w tym czasie :tak: jak sie malego trzyma tak na kolankach to on nie ma mozliwosci sie przekrzywic

golimek :tak: ma doleczek przy mostku i przy glebszych wdechac mu sie on zapada do wewnatrz, albo przy czkawce skacze tak ze niemal dotyka kregoslupa :dry: śmiesznie to wyglada :tak: mam nadzieje ze z czasem sie unormuje :tak:
 
ja się muszę do czegoś przyznać
zatoczyło się błędne koło
młodej butelka bardzo się spodobała, nie chce cycka, denerwuje się przy nim, wygina i pluje
wczoraj z własnej głupoty 3 razy podałam jej butelkę po cycku bo cały czas płakała
a skończyło się tym, że ja chodzę i płaczę co najlepszego zrobiłam
mam tego pokarmu dużo mniej teraz przez to, ale postanowiłam, że będę walczyć :(


u mnie tak zaczynal sie koniec laktacji.... nie chcial piersi wiec szla butla no i wszytsko samo sie nakrecalo :sorry2: jednak bylo i tak ze Maciek raz chetniej jadal z piersi niz z butli wiec moze i u was sie to odmieni :tak:
 
My wlasnie dzisiaj bylismy robic morfologie i poziom fosforu i wapnia. Mlody szybko rosnie i glowka mu sie lekko splaszczyla...Jaki obwod glowy maja Wasze dzieci?? Bo Mlody ma 44cm i lekarka mowi, ze sporo :((

U nas Bartek przewraca sie jedynie z pleckow na brzuszek..w druga strone jeszcze nie obcykal.

Powiem Ci Larka, ze ja od piatku daje Mlodemu butle i sie nadziwic nie moge, ze za kazdym razem jak mu dawalam cycka to jeszcze po nim wypija jakies 120ml:szok::szok: i chyba teraz tez stwierdzil, ze butla jest fajniejsza i mnie powoli odstawia..ja dzisiaj cyce jak donice, az bolaly i laskawca dal sie uzyc jako laktator :tak::tak:

Od kilku dni Mlody zjada o 23 butle..potem budzi sie o 1 i 4 ale jesc nie chce tylko biore go na rece i w pol minuty usypia...to nawykowe??

Aaa..no i sie nie pochwalilam...Bartek zasypia sam w lozeczku..dzieki dziewczyny za wsparcie!!!!
 
yawla moj maly tez ma obwod glowki 44-45 i pytalam lekarki czy glowka nie jest za duza,a ona powiedziala,ze wszystko jest ok i zapytala ironicznie czy to moje pierwsze dziecko:angry:ale u nas obwod klatki piersiowej jest wiekszy wiec chyba wszystko jest dobrze
 
Larkaa, nie załamuj się tylko. Na wieczór po butelkowej kolacji Karol chce tylko cycusia, jak się przebudzi w nocy to też szuka cycusia.
W dzień jak nie chce pić to ściągam, mrożę i laktacja się utrzymuje.
Powodzenia.:-)
 
wiecie co, wczoraj spotkała mnie straszna przykrość, jest mi bardzo przykro, zwyłam sie strasznie, i zeby nie wy to bym tu nigdy więcej nie zajzałą, wczoraj umieściłam na innym wątku bardzo zblizona wiadomość o Maxie, o to ona ;

dziewczyny melduje ze byłam z Maxem w sprawie tego przykurczu, no i nic nie załatwiłam, bo pani doktor powiedziała ze nie wyczuwa napięcia ani żadnego zgrubienia, i dodała ze moze poprostu moje dziecko musi być takie krzywe, moze to jego natura,, szkoda gadać, jade do polskiej kliniki, :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

poczym jedna z mam odpisała mi tak ;

Mikimauro wybacz,ale jakoś mnie nie dziwi podejscie lekarza :sorry2:
nie chce jej odpisywać bo to chyba nie ma sensu, czy moze jednak powinnam????
na fotkach wstawiłam zdjęcia Maxika jak lezy i jak się bawi sam, gdy nie ma ustawionej prze zemnie główki. Nigdy Was nie oszukiwałam i nigdy bym sobie jakiegokolwiek schorzenia nie wymyśliła, zawsze strasznie cierpie gdy któreś z moich dzieci jest chore, czy ma poprostu paznokieć zadarty, nie rozumiem takiej matki, jak ona mogła???
 
miki rzeczywiscie na zdjeciach widac ze jest cos nie tak i ja takze bym tego nie zostawila. Lekarze na Wyspach sa okropni:wściekła/y: i w niczym nie widza problemu i wszystko jest w normie a jedyny lek jaki przepisuja to paracetamol :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
jeszcze pare miesiecy temu to samo przechodzilam co ty z jezyczkiem mojej Maji ale w koncu trafilam na super Helth Visitor ktora pomogla mi zalatwic zabieg. moze przejdz sie do baby clinic i porozmawiaj z jakas helth visitor moze ona bedzie mogla Ci pomoc i podzwoni po lekarzach i umowi Was na wizyte w szpitalu ze specjalista????
 
reklama
Do góry