reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

Mamaflavii, wierzę że Julianek wyzdrowieje. Czytam Twoje posty i płaczę i się wściekam, jak to możliwe aby dzieci tak cierpiały. Nie ma sprawiedliwości...
 
reklama
Mamaflavi - placze gdy czytam wiadomości o Julianku!!! Tak bardzo Wam współczuje!!! Jestem calym sercem z Wami!! Bądz silna kochana, na pewno wszystko sie dobrze skonczy! I nie mysl negatywnie, Julianek musi wyzdrowiec!! Codziennie sie za Was modlę!!!!
 
Mamaflavi proszę nie myśl w ten sposób. Musisz być silna, szczególnie dla maluszka. Julianek jest taki słodki i da radę pokonać to choróbsko. Trzymam kciuki za was.
 
Mamaflavii przed Wami pewnie mnóstwo huśtawek pełnych zwątpienia i nadzieji. Musi być dobrze, tyle osób modli sie o zdrowie Twojego dziecka, to musi zadziałać. A poza tym wciąż mamy te 65-75 % szans- to bardzo dużo!
 
Mama flavii ;-):tak:;-) cały czas wierze że otrzymacie jak najlepsze wiadomosci... trzymam kciuki za malego Julinka :tak: leczenie mu pomorze i mam nadzieje ze bedzie coraz latwiej z tym wszystkim :tak:


Nie wiem co sie dzieje z moim skarbem ostatnio Od jakiegos tygodnia bardzo niespokojnie spi ,co chwile sie wierci ,placze przez sen ,czasami ma lekko otwarte oczka choc na pewno spi i juz kilka razy przekrecil sie tak ze nozki mial miedzy szczebelkami Zawsze spal spokojnie wiec nie wiem o co chodzi Jak myslicie co to moze byc???
0017795676.gif

Maciek tez tak mial kilka nocy... Wstawalam do niego co 30 min, a on sie powiercil i nadal spi :-p Mysle ze mialo to zwiazek z katarem bo mial troszke nosek zapchany i kaszlal - ale juz jestesmy zdrowi!! Na cale szczescie!!! :tak:
 
mamaflavii nie znamy sie, ale gdybys czegos potrzebowała poza naszym wsparciem i modlitwami - paczki z polski, pieniędzy na jakies leki - daj znac i zorganizujemy zbiórke. napisz i na pewno Ci pomożemy, nie dziewczyny?
 
reklama
MamaFlavii nasze problemy przy Waszych są błahe, jesteś dzielna mamą. Ja wierzę jak i wszystkie tutaj mamy ze mną, że Julek wyzdrowieje!!!
 
Do góry