reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

reklama
Brak slow po prostu, a nawet i one niewiele znacza.
Mamaflavii jestesmy z Wami calym serduchem i wierzymy, ze pokonacie chorobe. Przytulam mocno.
 
Mamoflavii-bardzo mi przykro:-(,mysle o WAS i modle sie o to zebyscie wygrali z choroba,zeby Julianek mial duzo sily i ty tez.
 
mamaflavii ja rónież jestem z wami i wierzę a raczej jestem pewna że Julianek wyzdrowieje. Modlę sie o was codziennie, o siłę dla Ciebie i Twoich bliskich i o to żeby Julianek jak najszybciej wyzdrowiał. mocno was przytulam
 
Kochana ...mamavlafii tak bardzo mi przykro. Nie poddawaj się, wierzę że wygracie tą walkę i Julianek będzie zdrowy cieszył się życiem. Sercem i modlitwą jesteśmy z Wami.
 
mamamflavii Julianek na pewno wyzdrowieje ... będziemy się o to modlić.

larkaatyle zmartwień przez błąd jakiegoś półgłówka :crazy: walcz tam twardo o Kaline!
 
reklama
dajecie dzieciaczkom juz zupki? Maks dzis zjadl zupkę z mrchewki i ziemniaka. Zasuwal az mu sie uszy trzesly :D

A na kolacje dalam mu mleczko z kleikiem i tez ladnie zjadl, a wszystko dzieki smoczkowi trojprzplywowemu. Do tej pory nie chcial jesc, bo wlsdnorecznie zrobilam mu dziurke w smoczku i byla za duza.
 
Do góry