reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

Mamaflavi bardzo mi przykro....ściskam Cię bardzo mocno, musisz być teraz bardzo silna, Ty i Julianek pokonacie te wstrętne choróbsko.Kochane maleństwo..... Mocno się modlę o Was.
 
reklama
Mamaflavii 65-75% to jest ogromna szansa! Takie malutkie dzieciaczki jak Julianek mają ogromną wolę życia, jestem pewna że jego malutki organizm zrobi wszystko by zwalczyc chorobę. Jesteśmy z Wami i walczymy z Wami!
 
kurde a ja znowu wystraszona chodzę

zważyłam młodą na wadze i od 3 tygodni W OGÓLE nie przytyła :|
Boże! Czy to od tej gruźlicy?
Czy może mój pokarm? Czy ja mam ją dokarmiać? :O
Za 2-3 dni idę znowu do pulmonolog bo ta blizna od gruźlicy nadal tryska ropą to się jej zapytam co robić :|


od tych kilku dni w ktorych dokarmiam jestem wiele spokojniejsza i maciek tez... w koncu jest najedzony i ma sile na zabawe.... w zeszlym tygodniu byl taki slabiutki i caly dzien mi spal :baffled: nie wiem czy to ma jakis zwiazek ale chyba ma... odkad podaje mu dodatkowo mleczko modyfikowane w ciagu 5 dni przybral 500g i zaczol chetnie cwiczyc umiejetnosci :tak: potrafi sie juz poruszac na brzuszku - na razie tylko pełza ;-) ale juz stara sie raczki prostowac do raczkowania i jak mu podam raczki aby sie podciagnol to siada :-D
od razu widac ze dzidzia szczesliwsza :tak:

Tylko dzis przy tym moim katarze to i malego cos chwyta chyba :confused2: pokasłuje mi i kicha... oczka ma troszke załzawione.... ale temperaturka w normie, wiec na razie lezymy w lozeczku i odpoczywamy :tak:
 
Kochana ...mamavlafii ...:-(
Na pewno Julianek zwalczy to cholerstwo NIE MOZE BYC INACZEJ ...my wszystkie w to wierzymy !!!!!!!!
Leczenie bedzie dlugie ,ale na pewno BOG ma go w swojej opiece i nie pozwoli skrzywdzic twojego synka ........
Kurcze tak bardzo chcialabym Cie wysciskac i podtrzymac na duchu ...........
Jestesmy z toba ...pamietaj o tym zawsze i wspieramy WAS BARDZO!!!!!!!!!

JULIANEK WYZDROWIEJE!!!! :tak:

ja takze tak mysle i wysylam prosby do Boga aby Julianek wyzdrowial
 
reklama
Do góry