reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

zosiulenka to moze pieluchowanie w pozycji lezxenia na pleckach? skoro nie chce na brzuszku?

Maciek juz tylko na brzuszku chce spac :zawstydzona/y: polozenie go w innej pozycji to ciagla histeria i placz... po ok 30 min placzy w koncu tak zasnie ale na chwile... skad on ma takie upodobanie :-p
 
reklama
Zosiulenka - mam chustę i gorąco ją polecam. Mój mały lubi się do mnie przytulać i chusta okazała się świetnym rozwiązaniem, sprawdza się również gdy jestem sama w domu i muszę iść do sklepu :-) Wiązanie wcale nie jest trudne, załapałam już za pierwszym razem.
 
zosiulenka my mamy to nosidełko i świetnie się sprawdza w trenowaniu tych partii ciała dzidzia jest cały czas w pozycji żabki NOSIDEŁKO FRONT 2 BACK RIDER INFANTINO (597403719) - Aukcje internetowe Allegro
spróbuj cena nie najwyższa a kładź maluszka na brzuszek w samym pampersie albo bez wtedy dzidzia trochę poleży i poprzyciskaj rączką na bioderka żeby się nóżki układały na żabkę u nas to pomagało i mała się przyzwyczaiła.
 
Nie wiem co sie dzieje z moim dzieckiem,maly jest marudny ,nie chce spac,bardzo sie slini i ciagle pcha raczki do buzi a wczoraj mial stan podgoraczkowy choc nie jest chory Wszystkie te objawy wskazuja na zabkowanie:szok: ale jeszcze chyba za wczesnie Wyczytalam gdzies,ze objawy zabkowania moga sie pojawic na dlugo przed tym zanim w buzi pojawi sie pierwszy zab Czy wasze maluchy maja podobnie???
0017795676.gif
 
mysia no niekoniecznie :)
moja koleżanka ma 4 miesięcznego synka, który od miesiąca ma już dwa ząbki na dole :)
 
Mysia :tak: pewnie ze moga byc objawy zbkowania. Spokojnie moga sie juz pojawiac nawet jak pierwszy zab by wyszedl gdzies za 3 msc :-p

Maciek tez sie slini bardzo i wklada raczki do buzi. Jest marudny ale podejrzewam ze to przez brzuszek albo pogode - ostatnio sporo pada deszcz i sama jestem poirytowana, a co dopiero malenstwo ;-) Z tym ze stanu podgoraczkowego nie mial...

Poogladaj buzke malego i dotknij dziasla zeby zobaczyc czy cos pod nimi jest :tak:
 
Przegladam forum styczniowek 2009 - wprowadzamy nowe dania i az mnie ciarki przechodza :no: tyle eksperymentow na dzieciach i co poniektore zastanawiaja sie czemu dziecko ma uczulenie :dry: no i wiekszosc preferuje jedzonko ze słoiczkow :sorry2::shocked2:
One sie chyba wzajemnie nakrecaj na to ktora wczesniej poda cos nowego :-p

Szczerze mowiac to gdybym nie musiala to bym nawet Mackowi herbatek koperkowych nie podawala :-p i pierwsze eksperymenty zaczeka ok 5-6 msc:tak:
 
nimfi pamietaj że my mamy zrobione pranie mózgu współczesnymi zaleceniami, ale większośc z nas mam od 3-4 miesiąca dostawała pokarmy stałe i żyjemy i mamy się dobrze. Od drugiego miesiąca można było podawac dziecku soczki, a od 3 zupki jarzynowe. Ja od czwratego miesiąca kiedy mi ząbki zaczynały rosnąc dostawąłam podobno chleb ze szczypiorkiem:)
 
reklama
One sie chyba wzajemnie nakrecaj na to ktora wczesniej poda cos nowego :-p:tak:

:tak::tak::tak:, presja otoczenia :-D
No to ja zacznę... ja podałam na łyżeczce dziubelkę jabłuszka startego.:-D Ale Amela nie strawiła, bo wypluła.:-D A pićku nadal nie pije, bo nie chce. Żadne koperki, rumianki, wody, i cuda i wianki ( przenośnia:-D) za nic w świecie nie chce.:no::-D
Zaraz po cycu na łyżeczkę przechodzimy.:tak:
 
Do góry