reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

Uzywałyscie może herbatke wspomagajaca trawienie Hipp? Nie mam przekonania do tej firmy, dlatego pytam o wasze zdanie. ;-)
Lepsza taka herbatka czy zaparzanie rumianku z koprem wloskim i slodzenie glukoza.


Ja rowniez polecam ja uzywam Hippa po 1 miesiacu z 3 ziol na trawienie jet tam koper anyzek i rumianek malemu smakuje nigdy nie mial problemow z kupka :-)
 
reklama
Dziewczyny ja jestem strasznie ciekawa ja Wy karmicie dzieci przez sen?? Bo ja ile razy bym próbowala to Ala mi na śpiąco nie weźmie do buzi cycusia... poprostu zaciśnie usta i nie da rady jej nakarmić...

Co noc mamy seans na śpiocha :-) Mały zawsze z chęcią łapie brodawkę i je do syta, następnie wpada z powrotem w objęcia Morfeusza. Może Twojej Ali nie pasują takie posiłki przez sen?
 
:-):tak:a my w czwatrek byłyuśmy u ortopedy i u Igusi bioderka już są ok:) bardzo mnie to cieszy teraz dalej pieluchowanie ale tylko na noc profilaktycznie i za 2 miesiące kontrola:happy::happy::happy:
 
Ja chyba muszę jutro iść znów z Maciusiem do pediatry . Gorączki już nie ma ale kupek codziennie robi więcej . Dziś po każdym jedzeniu :-( Smecty nie chce za nic pić . Myślę że lepszy byłby Nifuroksazyd , przynajmniej smaczniejszy :tak:
 
Elunia mi ortopeda powiedział że pieluchowanie to wielka bzdura bo wg badań pieluchom nie zawdzięcza się żadnego działania rozwierającego stawy. Pokazał nam chwyty jak nosic, jak przewijac jak kłaśc by wymusic na nóżkach ułożenie na żabkę.
 
Nam tez mowili,ze to szerokie pieluchowanie to bzdura totalna;-)Co pokolenie to inne podejscie.Pewnie jak nasze dzieci beda mialy dzieci to czeka nas szok jak bedziemy patrzyly na ich podejscie :tak:
 
może pieluchowanie to bzdura ale mojej małej pomogło i to w ciągu 4 tyg. zupełnie inaczej na usg wygląda układ kości biodrowych, dodatkowo ćwiczyłyśmy leżenie na żabkę + noszenie tak żeby nózki cały czas były w pozycji żabki. Nosidełko bardzo dobrze się do tego przydało.
 
reklama
Antar, Elunia jak nosiłyście swoje maluchy? nasza Zosia za nic nie chce leżeć w pozycji żabki:no: położona na brzuchu ciągnie główkę do góry, nie ma mowy, zeby się położyła na brzuszku:no: U niej z biodrami OK, ale ma lekki przykurcz mięśni i dlatego mamy ją kłaść w pozycji żabki. W następny poniedziałek mamy wizytę u fizjoterapeutki więc może nam pokaże inne sposoby, żeby rozćwiczyć te mięsnie.
Elunia a jakie masz nosidełko i czy się sprawdza, my myślimy właśnie o zakupie, boję się, że z chustą sobie nie poradzę.
 
Do góry